Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τον Nick να τον ακούτε! Όχι εμένα … τον Trive! Σωστές κουβέντες και ξεκάθαρα πράγματα. Τη Sonya και ξερό ψωμί σύστησε! Το κορίτσι λοιπόν γίνεται 19 Μαΐων σε δύο εβδομάδες, στις 19 Μαΐου! Όπως φαντάζεστε, το ανυπέρβλητο ατού της είναι τα νιάτα της, που συνδυάζονται από την άλλη με μεγαλύτερη διανοητική ηλικία. Κελεπούρι με άλλα λόγια!

Η είσοδος της στο δωμάτιο έγινε την ώρα που είχε συμφωνηθεί. Ακρίβεια ικανή να ρυθμίσεις ρολόι! Εύγε στο πρακτορείο που φροντίζει να μη στριμώχνει τις συναντήσεις και τιμά τη συμφωνία του με το χορηγό. Στις φωτογραφίες της μεγαλοδείχνει. Αντιπροσωπεύουν το πρόσωπο της η δεύτερη και τρίτη φωτογραφία. Είναι όμως πιο ψηλή, γύρω στο 1,70. Δεν καταλαβαίνω πως και γιατί τη «μάζεψε» ο φωτογράφος. Η καταγωγή της είναι από την Ουκρανία με διασταύρωση και μιας άλλης γειτνιάζουσας φυλής, που της χαρίζει μια ενδιαφέρουσα φυσιογνωμία. Η Sonya εμφανίστηκε λοιπόν πάνω σε ψηλοτάκουνες γόβες, φορώντας μια κομψή και εφαρμοστή μαύρη φούστα, που έφτανε κάτω από τα γόνατα της, σε συνδυασμό με ένα εφαρμοστό λευκό πουκάμισο και με γυαλιά ηλίου. Τα μαλλιά της ήταν όμορφα πιασμένα σε μια αρχοντική αλογοουρά. Το οπτικό αποτέλεσμα μου έκοψε την ανάσα. Η κοπέλα το κατάλαβε και με καθησύχασε ότι αυτό συνέβαινε συνέχεια όπου κι αν βρισκόταν…

Τα αγγλικά της είναι δυστυχώς επιπέδου “χαμπάρ γιου” και η συνεννόηση γινόταν με παράλληλη χρήση νοηματικής και Google translator. Έννοιες φυσικά δε μπορούσαν να αναλυθούν, τα βασικά και μετά βίας. Σαν αντίβαρο, το χαμόγελο της, η καλή διάθεση, η ζωηράδα της και η προθυμία της ήταν αξιέπαινα και σε αποζημίωναν με το παραπάνω. Είναι μια γυναίκα με ένα συγκρατημένο μεσογειακό μπρίο. Έτσι καταφέρνει να αναπτύξει αμέσως σχέσεις οικειότητας και να σε βάλει με το καλημέρα σε γρήγορους ρυθμούς. Εκεί όμως που τα πράγματα ξεφεύγουν είναι όταν πέφτουν και τα τελευταία καλύμματα του λαχταριστού αυτού σώματος. Η κοπέλα δεν είναι γυμνασμένη, δεν προσέχει αυστηρά την δίαιτα της, δεν ήρθε προσεχτικά μακιγιαρισμένη και έχει και κάποια κατάλοιπα ακμής στο πρόσωπο. Παρόλα αυτά η εικόνα της είναι θεσπέσια! Ας είναι καλά το άγουρο της ηλικίας της! Στήθη μικρά, μυτερά και τρυφερά με την εξωτική ομορφιά που μόνο η καλλιτέχνιδα μητέρα φύση μπορεί να χαρίσει. Το σώμα της ένα καλοκαιρινό ακρογιάλι, με τα νιάτα της να ναυλοχούν σε κάθε απειλή κυτταρίτιδας. Καθαρή, διακριτικά αρωματισμένη και με μια σταρένια απόχρωση στη βελούδινη επιδερμίδα της.

Με κουτσή τη μεταξύ μας συνεννόηση, η επικοινωνία μας αναγκαστικά συνεχίστηκε με περιπτύξεις ερωτευμένων, το είδος και το ποιόν των οποίων, λόγω της ηλικίας μου, κάτι μου θύμιζαν από το μακρινό παρελθόν. Η αστείρευτη ζωηράδα και διάθεση της συνεχίστηκαν και επί του έργου. Η Sonya δεν περιμένει από τον προσωρινό της σύντροφο να πάρει πρωτοβουλίες. Σε παίρνει από το χέρι (καλά, όχι ακριβώς από το χέρι) και σε οδηγεί μακριά από τα επίγεια, σε εμπειρίες μόνο για άντρες και για άντρες μόνους. Η ενασχόληση της με το σύμβολο του ανδρισμού μου ήταν πολυποίκιλη. Εξερευνητική, τρυφερή, βίαιη, διακοπτόμενη και επιθετική. Είχε μια νεανική ανυπομονησία, όχι ακριβώς την εμπειρία του επαγγέλματος. Κάποια στιγμή φοβήθηκα ότι από το ρούφηγμα θα ξεκολλούσε. Το αποτέλεσμα σε μένα ήταν εντυπωσιακό. Σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης μας καθόριζε η ίδια εν πολλοίς με τι θα ασχοληθούμε. Τα διαλλείματα μετά από σύντομο φρεσκάρισμα είχαν μόνο αγκαλίτσες, χαδάκια και φιλάκια. Μετά ξύπναγε το τέρας! Για τη Sonya το GFE και το PSE είναι οι δύο όψεις του ίδιου νομίσματος! Ακόμη και όταν αποκαμωμένος προσπαθούσα να χαλαρώσω το ρυθμό η ίδια αντιδρούσε παλλόμενη επάνω μου, επιδιώκοντας να μη μειωθεί η ένταση, ωσάν να ήταν αυτή που είχε επιδιώξει την επ’ αμοιβή συνεύρεση μας. Αξέχαστη η σκηνή όταν και οι δυο καθισμένοι είχαμε ενωθεί, με την Sonya επάνω μου και με κολλημένα τα χείλη της σφικτά στα δικά μου, να αναπηδά παθιασμένα και τα μικρά της στήθη να δίνουν το ρυθμό και τη δυναμική, όπως η μπαγκέτα μαέστρου στη συμφωνική ορχήστρα κατά την εκτέλεση του κρεσέντο της σύντομης συμβίωσης μας.

Ο χρόνος μαζί της τρέχει, χωρίς να χορταίνεις ούτε αυτόν ούτε τη Sonya. Από την άλλη μεριά ίσως και καλύτερα γιατί μετά από μιάμιση καταιγιστική ώρα μαζί της κατέβασα κεπέγκια! Δεν άντεξα και της είπα μέχρι εδώ, φτάνει, σταμάτα! Το κορίτσι στενοχωρήθηκε συνοφρυώθηκε θα έβαζε τα κλάματα σκέφτηκα. «Sorry … Why …?» με ρωτάει. Τι να της πεις τώρα …

Happy birthday κουκλίτσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, doc_lin, wired77 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Εξαιρετική περιγραφή, αποπνέει ευχαρίστηση Προσκύνημα

Εύγε κύριε πάντα τέτοια Γερο-μύστης
08 Μαΐου, 2016
ένα καλοκαιρινό ακρογιάλi Ματάκι

, όπως η μπαγκέτα μαέστρου στη συμφωνική ορχήστρα κατά την εκτέλεση του κρεσέντο της σύντομης συμβίωσης μας.Ματάκι

ΘΕΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ !Καπέλο
09 Μαΐου, 2016
Εξαίρετο πόνημα, κύριε! Και εις άλλα! Καπέλο
09 Μαΐου, 2016
Όπως πάντα αγαπητέ φίλε, μας έφτιαξες την ημέρα και τη διάθεση με την φρεσκάδα και την γλαφυρότητα της όμορφης κριτικής σου!
Μεγάλο και σπάνιο προσόν σου, ότι μεταφέρεις εκτός από τις λεπτομέρειες του αγώνα, όλο το θετικό φορτίο της ευχαρίστησης.
Σαν να αντικρύζουμε στην οθόνη του υπολογιστή μας, την εικόνα ενός ψηφιακού τριαντάφυλλου, που όμως -ω, του θαύματος!- βγάζει αληθινό άρωμα! Πάντα τέτοια! Αναμένουμε και συνέχεια! Κύριε Vladis, μας κακομαθαίνετε Καπέλο Ναι!Ναι!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
11 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητοί φίλοι, τα θερμά σας λόγια οπωσδήποτε κολακεύουν. Ένα κείμενο όμως είναι άξιο ύπαρξης αν υπάρχει κοινό που αρέσκεται σε αυτό. Προχωρώντας, η ποιότητα ενός κειμένου βαθμονομείται από την πνευματική φινέτσα των αναγνωστών του. Γνωρίζοντας σας καλύτερα, η πέννα της φαντασίας μου γίνεται πιο βαριά, καθιστώντας δύσκολο να συντάξω έστω και μια αράδα έχοντας επίγνωση ότι απευθύνεται σε εσάς …
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5