Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ημερομηνια ενδικτικη,ηταν πριν την μεγαλη βδομαδα..Ειχα κατεβει κεντρο για μια μπυρα, πριν την μπυρα ειπαμε με τον κολλητο να κλεψουμε λιγο χρονο για μια τσαρκα προς φυλης, το κακο ηταν οτι δεν ειχαμε πολυ χρονο μιας κ ειχαμε κανονισει να βρεθουμε με αλλη παρεα..Γυρισαμε κανενα 4αρι σπιτια πριν μπω εδω, παρκινγκ ανετο μιας κ ειχαμε μηχανη..Μπαινουμε μεσα καθομαστε κ σαλοναρει η Εμυ.. Δινω το 20αρι κ μπαινω δυστηχως..Δεν περιγραφω την τυπισα γιατι την εχουν περιγραψει πιο κατω παρακμιακος κ μπουρδελιαρης82..Σε συντομο χρονικο διαστημα σκαει κ αυτη στο δωματιο, λεμε τα τυπικα κ μου κανει προκαταρκτικα της πλακας, ενα συντομο περασμα απο λαιμο στηθος κ καταληγει σ ενα πολυ μετριο κλαρινο με καποτα μιας κ δεν ηθελα ακα(ειναι απαραδεκτο γυναικα ειτε εινει πορνη ειτε οχι να μην κανει προκαταρκτικα)..Οπως ειχε κατσει κ μου επερνε πιπα δεν μπορουσα να την πασπατευσω οπως θα ηθελα.. Πρωτη σταση ιεραποστολικο με μηδεν συμετοχη κ δεν ανοιγε τα ποδια καλα για να μην μπαινω ολοκληρος μεσα της, ειχα αρχισει να ξενερωνω κ την γυρισα στα 4 μπας κ χυσω κ εκει στηθηκε χαλια, μην τα πολυλογω εχυσα γιατι σκεφτομουν ενα 19χρονο μουνακι που μενει απεναντι μου αλλιως αχυστος θα εφευγα..Εφυγα ξενερωμενος κ νευριασμενος με την ολη φαση, ειναι απαραδεκτες τετοιες συμπεριφορες, μαυρο απο εμενα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, bourdeliaris82, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Καλά δεν διαβάζετε ότι είναι ΣΑΠΙΑ η κωλοαλβανίδα.
Δεν βλέπετε ότι είναι ΖΩΟ στο σαλονάρισμα;
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
09 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστηχως παιχτη δεν ειχα δει τις κριτικες, οταν ειδα την κριτικη του παρακμιακου την ειχα φαει την φολα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2