Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αννα την ειχα δει πριν από 1,5 μηνα περιπου, όταν ειχε πρωτοερθει, και δουλευε στο ισογειο του μαγαζιου. Είναι μια καστανοξανθη κοπελα 20 μαιων, με ισια μαλλια μεχρι τους ωμους περιπου, με στρογγυλο γλυκο προσωπο, με 2,5αρια βυζια, και με ωραια πιασιματα γενικα. Εχει σωματακι για ωραια χουφτώματα. Τις πρωτες φορες που την ειδα, δε μου εκανε καποια ιδιαιτερη εντυπωση. Εβγαινε στο σαλονι μουτρωμενη, και κακοκεφη, και σε απετρεπε να σκεφτεις κατι αισιοδοξο για να περασεις στο δωματιο μαζι της.
Με το που ανεβηκε στον οροφο, δε ξερω πως, σα να γυρισε το διακοπτη που λενε, και αλλαξε αρδην η συμπεριφορα της, και η εμφανιση της στο σαλονι. Ηταν παντα χαμογελαστη, και ευδιαθετη, και η θετικη αυρα που απεπνεε, μ' εκανε να υποκυψω τελικα, και να τη δοκιμασω.
Να πω την αληθεια η αρχικη μου σκεψη, και επιλογή, ηταν καθαρα η Χριστινα, η άλλη πιτσιρικα, σαφως πιο ομορφη, που δουλευει στον οροφο, αλλα όταν αποφασισα να την επισκεφτω, δε τη βρηκα διαθεσιμη(περιοδο).
Με το που μπηκε στο δωματιο, τη χαιρετησα στα ρωσικα,κι αμεσως με κοιταξε επιμονα, σα να ειπε "οπα, εδώ ειμαστε τωρα...",και χαμογελασε. Αφου με ρωτησε αν τα μιλαω καλα, η ολη συνευρεση κυλισε σε πολύ ευχαριστο mood, και σιγουρα τη διευκολυνε στην επικοινωνια μας.
Αφου εβγαλε το ομορφο μαυρο σετ εσωρουχων που φορουσε, ηρθε από πανω μου, και με χαιδευε στην αρχη γενικα και αοριστα θα ελεγα. Την αγκαλιασα αμεσως προς το μερος μου, και αρχισα να τη φιλαω στο μαγουλο, και στο λαιμο και γυρω(στο στομα το απεφυγε), χαιδευοντας παραλληλα τα ωραια της βυζάκια. Διεκρινα μια αμηχανία στα προκαταρκτικα της, αλλα θα πρεπει να ειμαστε επιεικης, μιας και είναι νεα στη δουλεια ακομα.
Στην αρχη δεν επαιρνε και πολλες πρωτοβουλίες, ηταν λιγο σφιγμενη, και περιμενε από μενα τα πιο πολλα, αλλα μετα "λυθηκε", και βελτιωσε τη συμμετοχη της, παιζοντας μου το πουτσο. Αυτό το μπαλαμουτιασμα κρατησε λιγο παραπανω, γιατι αρχιζε και ζεσταινότανε το μωρο...
Στη συνεχεια, κι αφου ημουν "ετοιμος", μου εβαλε ένα κοκκινο προφυλακτικο με γευση κερασι μαλλον, κι αρχισε μια μετρια, και μονοτονη πιπα, δειγμα της απειριας της, και του ερασιτεχνισμου της. Αλλα καθ' ολη τη διαρκεια της πιπας, όπως την ειχα μπροστα μου, με κοιταγε συνεχεια στα ματια, και παραλληλα επαιζε με το προφυλακτικο, τραβωντας το στην ακρη, και μετα το αφηνε απότομα. Αυτό το εκανε αρκετες φορες.
Το εξελαβα ως ένα "παιχνιδι" εκ μερους της.
Μετα της ειπα ν' ανεβει από πανω μου, κι ενώ στην αρχη αρχισε σε γρηγορους ρυθμους, την "επανεφερα στη ταξη", και τη καθοδηγησα εγω στο δικο μου μηκος κυματος, και συγχρονιστηκε όπως ηθελα, βγαζοντας μικρες κραυγουλες. Οσο ανεβοκατεβαινε στο καυλι μου, συνεχιζε να με κοιταει μεσ' τα ματια όπως πριν, και μαλιστα μου' πε ότι εχω και ωραια ματια(στα ρωσικα παντα), και της ειπα απορημενος...εγω? Λεει,ναι,εσυ...τελος παντων, οκ λεω. Ανασταλτικος παραγοντας για μια ακομα φορα, ηταν αυτή η καταραμενη κρεμα που βαζουν ολες σχεδόν, και όταν της ειπα σε καποια στιγμη ότι δε νοιώθω και πολλα-πολλα, μου ειπε την άλλη φορα να της πω να μη βαλει καθολου(καλο αυτό από μερους της). Αυτό ειχε σαν αποτέλεσμα να εχω μια μερικη απωλεια στυσης, κι επειδή ενοιωθα ότι πλησιαζε το δεκαλεπτο που εχουν εκει, της ειπα να μου τον παιξει, και να χυσω στα βυζάκια της, όπως ανακοινώνεται και στο salon room.
Ετσι κι εγινε λοιπον. Καθησε στην ακρη του κρεβατιου, εγω ορθιος, και μετα από λιγο, της εδωσα μπολικο πραγμα, γιατι μετα, της πηρε καμποσο χρονο για να καθαριστεί. Εγω σα καλο παιδι που είμαι, της εδινα συνεχεια χαρτι, για να σκουπιστεί καλα.
Μαλιστα της ειπα σε καποια φαση, "σε γεμισα, σ΄εκανα χαλια", και μου λεει, δε πειραζει, αυτή είναι η δουλεια μου...
Να σημειωσω ότι κατά τη διαρκεια που σκουπιζοταν, τη φωναξε η τσα τσα(Βλέπετε το περιφημο δεκαλεπτο ειχε συμπληρωθεί...Λες και κρατανε χρονομετρο εκει...
Αφου καθαριστηκε καλα καλα, αγκαλιστηκαμε, πεσανε εκατέρωθεν φιλακια,και ανανεωσαμε το ραντεβού μας προσεχως...Ματάκι
Εν κατακλείδι, προκειται για ένα γλυκο πλασμα, με ωραια φατσουλα, και βυζάκια για φαγωμα, με αρκετα σημαδια απειριας ακομα, με αξιοσημειωτη συμμετοχη στο κυριως σεξ, που χρηζει ακομα περαιτέρω βελτιωσης.
Εμενα βεβαια αυτές οι amatour στυλ περιπτώσεις και καταστασεις μ' αρεσουν, με φτιαχνουν, και τις κυνηγαω, και σιγουρα θα την επισκεφτω και παλι. Καθ' ολη τη διαρκεια της συνεύρεσης, της "πεταγα" διαφορα "ωραια" στα ρωσικα, που της αρεσαν, γελουσε, και γενικα το ολο σκηνικο κυλισε σε μια ευχαριστη ατμοσφαιρα.
Χρονος παραμονης στο "μεγαλο δωματιο"(για οσους ξερουν) : 12 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Εκλεκτικός
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
6.278
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elntinos, petergsp, merts και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού