Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25206
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ραντεβού στο Bill, στη ρεσεψιόν ήταν η ενδιαφέρον μαυρούλα. (άσχετο)

Με το που παίρνω τηλ και λέω δωμάτιο η κοπέλα σε 2 λεπτά ήταν πάνω μαζί μου.

Κεφάτη, χαμογελαστή, χαριτωμένη, πράσινα μάτια, ένα φορεματάκι και γόβες. Της δίνω τα χρήματα με ευχαριστεί και μου λέει ότι μυρίζω υπέροχα.

Νομίζω είναι λίγο πιο αδύνατη απ ότι στις φώτος και πιο ασπρουλιάρα, μικρό βυζάκι κωλαράκι σωματότυπο χορεύτριας μπαλέτου που προσωπικά δε με χαλάει.

Στα του αγώνα καυλώνει όντως, τρίβετε σαν γατούλα πάνω σου επιδιώκει την επαφή δηλαδή, της αρέσει να τη φιλάς στο σώμα και παίρνει καυλωτικές εκφράσεις, στη πίπα βγάζει μια λύσσα με deepthroat κ σάλια, καραμέλωμα κ παίξιμο της γλώσσας, μου άρεσε που όταν μου έπαιρνε πίπα με το άλλο χέρι της μαλακιζόταν. Επέδειξε αρκετή υπομονή να παίρνει πολύ ώρα τσιμπούκι χωρίς να χάνει τη ζωντάνια της στο ρούφηγμα. Ισως θα ήθελα λίγο παραπάνω πίεση κάποιες στιγμές στο στοματικό της χωρίς να θεωρώ ότι κάνει αεροπιπα. Στο ιεραποστολικό ανταπέδωσε ενα στιγμιαίο φιλί με πάθος, δεν επεδίωξα άλλα φιλιά.

Ωραίο νινί για γλύψιμο έμεινα αρκετό χρόνο εκεί δείχνει να της αρέσει κι αυτής, στενή αρκετά στα πρώτα μπες βγες, αντέχει δυνατό γαμήσι αν και κοκαλιάρα. Δεν επεδίωξα cim/cif απλά δεν έκατσε. Οταν της μιλάς στο διάλειμμα κοιτάζει ναζιάρικα χαμογελάει, ok με το social η κοπέλα.

Καλό κοριτσάκι είναι αλλά δεν είναι κάτι που θα θυμάσαι για πολύ καιρό, ένα καλό γαμησάκι στο προσφέρει αν εχεις μαζέψει καύλες, μέχρι εκεί.
Στο κλείσιμο της μιάς ώρας ακριβώς έσκασε και η αναπάντητη. Ναι ο χρόνος είναι χρήμα. Καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Ωραίο μουνί γάμησες δικέ μου Ναι!
P
Parakmiakos
08 Μαΐου, 2016
Μπράβο τυπε! Ηταν στα υπόψιν. Αλλα ποσα κασκαντεριλικια να κανει κανεις Χμμμ; Το κορίτσι περνάει στο Β! ΓυροΝαι!
08 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε ειναι και θεμα χημειας παντα.. ελπιζω να περασεις καλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3