Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376841
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, επίσκεψη πριν περίπου 2 μήνες.

Διαβάζοντας τις κριτικές για τη Σοφία (ούτε μία αρνητική...) και έχοντας ξεκάθαρα σαν επιθυμία να προτιμήσω κάποια που να μου δίνει την αίσθηση ότι είναι ευγενική και ανθρώπινη, να έχει σεβασμό προς τον πελάτη, εμπειρία αλλά και να προσφέρει GFE αποφάσισα να επιλέξω την Σοφία. Και όντως έπραξα απολύτως σωστά που την επέλεξα!

Πριν περιγράψω τα της συνεύρεσης που είναι η θετική πλευρά της κριτικής ας περιγράψω πρώτα την αίσθηση που μου άφησε το στούντιο.
Η κυρία της υποδοχής ευγενέστατη και φιλική με κέρδισε αμέσως. Αυτό που όμως μου έκανε άσχημη εντύπωση όταν μπήκα στο δωμάτιο είναι ότι δεν ένιωθα ότι είναι αρκετά καθαρά, πέραν του ότι το στούντιο χρειάζεται γενικότερη ανακαίνιση γιατί αισθητικά είναι μετριότατο και μοιάζει μάλλον με μπουρδέλο και όχι με στούντιο. Λοιπόν, καταρχήν δεν μου άρεσε το ότι η πετσέτα δεν ήταν σφραγισμένη και έτσι δεν ήμουν σίγουρος αν ήταν ήδη χρησιμοποιημένη ή όχι, θέλω να πιστεύω ότι ήμουν ο μόνος που τη χρησιμοποίησε αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος. Επίσης πάνω στο σεντόνι υπήρχαν κάτι πολύ μικρά διάσπαρτα μαύρα πραγματάκια που δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν, έμοιαζαν σαν πολύ μικρά κομματάκια από μαύρο δέρμα ή πλαστικό, σαν κάτι να είχε ξεφτίσει-διαλυθεί πάνω στο σεντόνι.
Τέλος δεν υπήρχε νιπτήρας και αντισηπτικό κρεμοσάπουνο (μόνο ντους που όμως δεν είναι πρακτικό για πλύσιμο χεριών στο τέλος).
Η αλήθεια είναι ότι ήδη ήμουν προϊδεασμένος για όλα αυτά μετά από αυτά που είχα διαβάσει στις προηγούμενες κριτικές, είχα όμως αποφασίσει να τα παραβλέψω επειδή ήθελα συγκεκριμένα να δοκιμάσω τη Σοφία.

Η Σοφία είναι ψηλή, με τα τακούνια με περνούσε στο ύψος (είμαι 1.76), με ωραίο σώμα και καστανόξανθη.
Το πρόγραμμα που επέλεξα ήταν των 60 με ακά.

Μπήκε στο δωμάτιο, μιλήσαμε για λίγο και με ρώτησε πολύ ευγενικά το όνομα μου έχοντας ήδη ξεκινήσει να με χαϊδεύει με το σώμα και το στήθος της σε όλο μου το σώμα. Μετά από λίγο έφερε το στήθος της στο πρόσωπο μου όπου αμέσως άρχισα να το γλύφω. Ανάμεσα σε φιλιά στο λαιμό και στο σώμα, χάδια και τριψίματα κάποια στιγμή βρέθηκαν πολύ κοντά τα στόματα μας, κυριολεκτικά ένιωσα τις ανάσες μας ζεστές και φιληθήκαμε αρχικά απαλά και εξερευνητικά, ενώ εγώ είχα αρχίσει ήδη να απολαμβάνω με τα χέρια μου το σώμα της, με μία τάση να δείχνω προτίμηση στον κώλο της.
Μετά από, ικανοποιητικής ώρας, ερωτικά χάδια και πιο αισθησιακά γλωσσόφιλα κατέβηκε χαμηλά και άρχισε να με γλύφει. Κάποια στιγμή έτσι όπως ήταν γυρισμένος ο κώλος της προς το μέρος μου άρχισα να την χαϊδεύω περιμετρικά και πίεσα απαλά ένα δάχτυλο ενώ αναρωτιόμουν αν θα αντιδράσει αρνητικά. Δεν φάνηκε να ενοχλείται και έτσι το σάλιωσα και το έβαλα στον κώλο της ενώ εκείνη συνέχιζε να με γλύφει. Σύντομα βρεθήκαμε σε στάση 69 και έτσι όπως έβλεπα μπροστά μου ανοιχτό τον κώλο της δεν κρατήθηκα και άρχισα μία να γλύφω τον κώλο της μία να της βάζω δάχτυλο. Μετά από λίγο γύρισε προς εμένα όπου και πάλι για λίγη ώρα φιλιόμασταν μέχρι που ήρθε η στιγμή να μου βάλει το προφυλακτικό να ξεκινήσουμε την πρώτη στάση με εμένα ξαπλωμένο και εκείνη από πάνω μου. Συνεχίσαμε να φιλιόμαστε, ενώ σκεφτόμουν ότι όντως είναι τελείως GFE η όλη φάση, αφού συνεχώς με χαμηλή ερωτική φωνή έλεγε το όνομα μου. Με δικιά της πρωτοβουλία και ακολουθώντας την πολύ αρμονική κίνηση του σώματος της προς τα πλάγια βρεθήκαμε, χωρίς να βγω από μέσα της, με εκείνη από κάτω ενώ τα γλωσσόφιλα δεν σταματούσαν. Στη συνέχεια σήκωσα και έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου και μετά από λίγο βγήκα από μέσα της και χωρίς να πούμε τίποτα εκείνη γύρισε στα τέσσερα. Γενικότερα υπήρχε μία συνεχόμενη αρμονική ροή που με έκανε να νιώθω πολύ καλά. Έτσι όπως ήταν με ανοιχτά τα πόδια στα τέσσερα και στη θέα του κώλου της και πάλι δεν κρατήθηκα και άρχισα να της τον γλύφω πριν μπω μέσα της για την τελευταία στάση κατά τη διάρκεια της οποίας η Σοφία γυρνούσε και με κοιτούσε αισθησιακά. Μετά το τέλος μείναμε για λίγο στο κρεβάτι και μιλούσαμε με τη Σοφία να φαίνεται πιο χαλαρή από θέμα χρόνου από ότι ήμουν εγώ. Πολύ αρμονικά σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της, με φίλησε, ευχαριστήσαμε και οι δύο ο ένας τον άλλο (για δεύτερη η τρίτη φορά!) και χαιρετηθήκαμε.

Στα θετικά της όλης εμπειρίας με τη Σοφία να προσθέσω τα εξής:
- Δεν βγάζει ψεύτικες υπερβολικές κραυγές κτλ (αλλά ούτε φυσικά επικρατεί άκρα του τάφου σιωπή) και έτσι γίνεται πιο αληθοφανής η όλη φάση.
- Ενώ εγώ είχα ένα άγχος στην αρχή όσον αφορά τον χρόνο εκείνη με καθησύχασε ξανά και ξανά. Νόμιζα ότι το έλεγε τυπικά αρχικά αλλά τελικά όντως ένιωσα ότι το εννοούσε. Δεν κοιτάει ρολόι, δεν βιάζεται, την νοιάζει πραγματικά να φύγεις ικανοποιημένος.
- Είναι πολύ ευγενική. Την ευχαρίστησα πάνω από μία φορά για την όλη στάση της και εκείνη απαντούσε με ειλικρίνεια "εγώ σε ευχαριστώ που με επέλεξες".

Αν μου επέτρεπε το σύστημα θα έβαζα σε:
- Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 10
- Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 10
- Σχέση απόδοσης/τιμής: 10

Δεν ξέρω αν σε όλους προσφέρει με άνεση GFE αλλά να επισημάνω ότι πριν πάω είχα κάνει πλύση με στοματικό διάλυμα και είχα φάει τσίχλα.
Επίσης ενώ είχα κάνει ντους όταν έφυγα από το σπίτι μου για να πάω στο στούντιο ξαναέκανα όταν πήγα αφού σε ερώτηση προς τη κυρία της υποδοχής αν χρειάζεται να ξανακάνω και τι είναι καλύτερο για την κοπέλα κατάλαβα ότι προφανώς είναι πολύ πιο σωστό να νιώθει η κοπέλα ότι είσαι καθαρός έχοντας μόλις κάνει ντους.
Εννοώ δηλαδή ότι καλό είναι να είμαστε 100% σίγουροι για την αίσθηση καθαριότητας που δίνουμε (και προφανώς ευγένειας και σεβασμού) και έτσι έχουμε πολύ περισσότερες πιθανότητες να χαρούμε στο μέγιστο τις παροχές της εκάστοτε κοπέλας.

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Vaspis11
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Zebu, xilnik

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2016
Φιλε ετσι ειναι.... εγω μια εποχη ειχα παει σε ενα studio στην βουλιαγμενης... παντα στην πεννα, μπανιο αρωματα φραπα μαγουλο απο το ξυρισμα, ηταν μια κοπελα πανω απο 30 ετων απο ρουμανια νομιζω, ειχε μια φινετσα και η ιδια, τετοιο γαμησι μονο με γκομενα εχω κανει. και στο τελος με ειχε αγκαλιτσα για κανενα 10λεπτο και με φιλουσε στο στομα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1