Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488165
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα να δω την καινουρια. Πραγματι και απο κοντα φερνει στη Μεγκαν Φοξ. Βγηκε στο σαλονι απο δωματιο και μπηκε σε δωματιο. Το επομενο ημουν εγω.... Μιλησε αγγλικα και ειχαμε χειραψια στο σαλονι. Οση ωρα ημουν εκει χτυπαγαν τα κουδουνια ασταματητα, μου θυμισε τη φαση με τη Ρουμπη 2 βδομαδες πριν, που ηταν παραμοιο το σκηνικο, μουναρα, γαματη, τα δωματια παντα γεματα αλλα κανεις δεν εγραψε κριτικη εκτος απο εμενα που πηγα 2 φορες και μετα η καυλα εξαφανιστηκε. Ελπιζω να μην εξαφανιστει κι αυτη εδω!
Ειναι γυρω στο 1,77, 40 νουμερο πατουσαρα καυλα με φλεβες, ωραιες γαμπες, κωλαρακι πεταχτο, επιπεδη κοιλια, ωραιο βυζι μεσαιο στητο, προσωπαρα με μαυρα μακρια μαλλια, ισως λιγο αγρια χαρακτηριστικα αλλα προστυχα, μερικα ωραια ταττου, 21 χρονων... Απο Πολωνια με καλα αγγλικα, δουλευε εκει και στη γερμανια μοντελο. Πολυ λογικο, ειναι μουναρα!
Στο προηγουμενο δωματιο εκατσε ενα τεταρτο, μετα σε εμενα 20', αφου ειχα παρει και μεγαλο προγραμμα.
Μπηκε μεσα με μαντηλακια, προφυλακτικα και κρεμα. Την εστειλα να παρει τα δονηταρια... πρωτη της φορα σε αυταρχικο. Της κοπελας της κοβει πολυ, το στουντιο ειχε ελλειψη απο στραπ την προηγουμενη φορα και τωρα ειχαν παρει ενα τεραστιο παλι. Δεν εκανε, αλλα αυτη βρηκε τροπο κι εβαλε πανω στη ζωνη εναν δονητη πολυ καλα. 2 αρνητικα για εμενα: Μεγαλα νυχια, οποτε ειναι δυσκολο το ανοιγμα της τρυπας με δαχτυλο και δεν κανει γλυφοκωλι. Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, εχει πατουσαρες! Επισης ωραιες γαμπες, με ταττου απο πισω κι ενα στο πελμα. Εχει και στην πλατη και στην κλειδα αν θυμαμαι καλα, μεταξυ αλλων. Μετα επαιξε με την τρυπα μου απ'εξω με κρεμα και υστερα μπηκε με το στραπ. Καναμε πολλες στασεις, στα ισια, στα 4, αεροπλανικα, εγω πανω και ενδιαμεσα επαιξε ποδομαλακια, γλυψιματα πατουσας-βυζιων-μασχαλης, ανταπεξηλθε σε ολα πολυ καλα, παρα το οτι στην αρχη κοιταγε περιεργα, δεν τα ειχε ξανακανει μου ειπε. Αλλα δεν μασησε.
Στα ισια παλι με την προσωπαρα της απο πανω μου ηρθε το τελος. Μετα κουβεντουλα μεχρι να ετοιμαστει, γενικα ανετη αν και τα δωματια βαραγαν κοκκινο! Ελπιζω να μην εξαφανιστει και αυτη και να την ξαναδω.
Καλες Τσαρκες!

Υ.Γ. Αν καποιος γνωριζει τι απεγινε η Ρουμπη, ας γραψει εδω ή στην ημερησια ενημερωση! Ειχε δηλωσει οτι γουσταρε και θα εκανε καλοκαιρι Ελλαδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sisax87, Γιώργος Ξύδης

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Φίλε η Ναταλία που περιγραφεις ειναι αυτη: http://www.triggeta3.com/girls/natalia5 ??
Αν ναι γιατί ο admin δεν έχει βάλει link για τις φωτο της κοπέλας?? Λύπη
08 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, αυτη ειναι. Ειναι καινουρια, φανταζομαι θα ρυθμιστει το θεμα με τις φωτογραφιες.
09 Μαΐου, 2016
Απο τις φωτο εμενα μου φαινεται εγχειρισμενη τρανς... Χμμμ;
10 Μαΐου, 2016
Κεμενα λιγο ετσι μου φαιρνει.. Money Mouth
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4