Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετά απο μια βόλτα στην Φυλής και αφού έλειπε η κοπέλα για την οποία πήγα κατέληξα στον συγκεκριμένο οίκο. Η Σάντρα είναι Ουκρανή όπως δήλωσε, έχει ξανθό κοντό μαλλί, με ύψος γύρω στο 1.65 και είναι μπαμπάτσικη δηλαδή όπως μαρέσουν οι γυναίκες. Με άλλα λόγια τουμπανάκι-σφιχτή με πιασίματα, σε καμία περίπτωση παχουλή ή χοντρή. Έχοντας λοιπόν αυτήν την εικόνα μπροστα μου δίνω το 20άευρω και μπαίνω στο δωμάτιο και εκεί ξεκινάνε όλα τα άσχημα. Θυμός
Μπαίνει λοιπόν μέσα με μία ξυνίλα στα μούτρα της, κάτι που ο ηλίθιος δέν είχα προσέξει στο σαλόνι, και με μία συμπεριφορά του τύπου έλα να τελειώνουμε. Ξεκινάει ένα τσιμπούκι απο τα χειρότερα που μου έχουν κάνει λές και αηδίαζε με αυτό που έπιανε. Πολύ ρηχό, μονο το κεφαλάκι έβαζε μέσα, και καθόλου περιποίηση της γύρω περιοχής. Να σημειώσω οτι έχω ωραίο σώμα, πάντα ξυρισμένος και πάντα μπανιαρισμένος όταν επισκέπτομαι τα κορίτσια. Φορούσε λοιπόν ένα διχτιωτό κορμάκι που ποτέ δεν αφαίρεσε εντελώς με αποτέλεσμα να είχε μονίμος κρυμένα τα μικροσκοπικά βυζιά της. Μπορεί να μήν δίνω μεγάλη σημασία στο στήθος μιά γυναίκας και να προσέχω άλλα πράγματα αλλά το στήθος της ήταν ανύπαρκτο. Σε κάθε αλλαγή στάσης βαρυγκομούσε και στρίφνιζε την μάπα της ενώ όση ώρα ήταν μαζί μου δέν έβγαλε τσιμουδιά. Σάν να ήταν έτοιμη να με πλακώσει ενα πράγμα. Money Mouth αλλαγή 2 στάσεων και κατάφερα να τελειώσω μιάς και με γέμιζε το καθαρό τουμπανιζέ κορμί της. Να σημειώσω οτι τουλάχιστον μύριζε πολύ όμορφα και ήταν πεντακάθαρη. Είχε ωραίο μουνάκι και όμορφο προσωπο παρ'ολη την ξυνίλα. Ο χόρος φαινοταν καθαρός.
Ήταν μία απο τις χειρότερες επισκέψεις μου.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2016
Η Μονικα ρε παιδια ξερεις κανεις που πηγε ?
24 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από φίλο έμαθα πως κάνει την υπηρεσία στη δεύτερη και στην τρίτη βάρδια στο Φωκαίας 9 αριστερά.
25 Ιουλίου, 2016
Παιδια η Μονικα δουλευει παιωνειου 47 πισω απο το βεργας την πετυχα το Σαββατο ηταν στο δωματιο περιμενα να βγει να δω ειναι η γνωστη Μονικα και ναι ηταν αυτη η χαρα μεγαλη...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3