Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η τσατσα μου παρουσιασε την Ιλονα.Σαλοναρισε μια ομορφη και ησυχη κοπελα.Δεν σε εμπνεει το σαλοναρισμα της.Ειχε ομως ενα μικρο χαμογελο στα χειλη της.Πανω απο ολα ομως ειναι μια ομορφη ιεροδουλη! Ειναι μια ψηλη Ρωσιδα με πανεμορφο προσωπο , μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , λευκο δερμα , ωραια μικρα στητα βυζακια , ψηλο αναστημα , ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο , αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Αναφερθηκε σταση 69 και τελειωτικο στα βυζακια.
Μαγευτηκα απο την ομορφια της και το 20ρικο αμεσως βγηκε απο την ψεπη! Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα και δεν ξερει Αγγλικα.Αυτη αμεσως ξαπλωσε απο πανω μου.Φορουσε ενα ροζ διχτυωτο ολοσωμο! Πολυ καυλωτικο! Δεν φορουσε στρινγκακι.Αυτη αμεσως ξαπλωσε απο πανω μου.Ετριβε αμεσως την μουναρα της στο καυλι μου!

Αρχισε να μου δινει στην αρχη πεταχτα φιλια! Μετα εγιναν βαθια γλωσσοφιλα! Ταυτοχρονα συνεχιζε να τριβεται με τα μουνοχειλα της πανω στο κεφαλι της πουτσας μου! Η στυση μου βαρουσε κοφτες! Η πουτσα ηταν ετοιμη να εκραγει απο καυλα! Ισως επρεπε να της τον καρφωνα τοτε.Αλλα απο την καυλα νομιζω θα εχυνα αμεσως.Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.
Της εκανα νοημα να ξεκινησει το κλαρινο.Αυτη αμεσως αρπαξε το καυλι μου και το ρουφουσε μανιωδης και ακαποτα.Η πιπα της ειναι καλη για πιπινακι.Ειχε ομως χρηση χεριου και ειχε σχετικα γρηγορο ρυθμο.Ειχα πεθανει απο καυλα βλεποντας αυτο το πανεμορφο πιπινακι να με πιπωνει! Της ζητησα να μου γλυψει και τα μπαλακια.Αυτη προθυμα μου ρουφηξε τα αρχιδια.Μετα συνεχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ομορφο και ξυρισμενο της μουνακι.Την εγλυφα και αυτη αναστεναζε απο ηδονη! Την εγλυφα και επαιζα με βυζακια της.Σταματησα το γλυψιμο και ηθελα να της τον καρφωσω ακαποτα! Αυτη μεχρι στιγμης δεν ειχε πει κουβεντα για προφυλακτικο! Αρχισα να κατευθυνω το καυλι μου στο μουνι της , αλλα αυτη τελικα αρχισε με νοηματα να μου δειχνει το προφυλακτικο! Δειλιασε! Δεν ενεδωσε στον πειρασμο της ακαποτης ηδονης! Παντως η αντισταση της δεν μου φανηκε και πολυ σθεναρη! Ειχα φτασει στις παρυφες του ρομαντισμου! Τεσπα , τελικα αυτη επιασε το προφυλακτικο και μου το εφαρμοσε στο καυλι και εγω της τον καρφωσα στην μουναρα της.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν ακαθεκτα.Την γαμουσα και το μωρο με τραβουσε προς το μερος της.Εκεινη την ωρα ωρα η τσατσα χτυπησε την πορτα.Την στηνω στα τεσσερα για να χυσω με θεα αυτο το υπεροχο κορμι.Καλο στησιμο εκ μερους της.Της τον καρφωνω και ξεκιναω ενα γρηγορο ξεμουνιασμα! Την ξεμουνιαζα και την βαρουσα στα κωλομερια.Αυτη συνεχιζε τα δυνατα αληθινα βογγητα.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Κατεβηκα χαμηλα , αυτη γυρισε το κεφαλι της και συνεχισαμε τα γλωσσοφιλα μεχρι να ξεστραγγισω.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με αποχαιρετησε με ενα τελευταιο φιλακι και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ιλονα ειναι μια μουναρα ιεροδουλη.Ειναι απο τις πιο ομορφες παρουσιες αυτη τη στιγμη στο 20ρικο.Εμφανισιακα ειναι στο στυλ της Ντενισας απο την μοντελοαλυσιδα.Στο σαλονι δεν σε εμπνεει για καλο γαμησι.Μεσα ομως θελει να σε ικανοποιησει και ειναι υποτακτικης ψυχολογιας.Κανει καλη πιπα μεγαλης διαρκειας και αφθονα προκαταρκτικα.Κανει και καραμελωμα στα αρχιδια.Συμμετεχει αληθοφανως στο κυριως σεξ.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως ενοχλησε γυρω στο 15 λεπτο.Περασα πολυ καλα με το μωρο και ηταν λες και γαμουσα την γκομενα μου.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, jimy.m., adolfo13 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2016
δεν φοβηθηκες μη κολλησεις τιποτα εκει που ετριβε τα μουνοχειλα στο πεο-κεφαλο?
20 Μαΐου, 2016
εδώ ήθελε να της τον καρφώσει χωρίς προφυλακτικό τι ρωτάς άνθρωπε μου !!!!!!!!
η τρελα δεν πάει στα βουνά πάει στα πμουρδέλα ......
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2