Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την μουναρα την Αντελινα την εχω προσπερασει αρκετες φορες σε τσαρκες μου λογω τον κρητικων της αλλα και της ψυχροτητας που δειχνεινστο σαλονι.η κοπελα ειναι μουναρα και επειδη βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια ειπα να δοκιμασω.επειδη τη τσαρκα μου τη συνδιασα με ενα τρεξιμο αργυρουπολης -πλατειας βικτωριας και ειπα στη τσατσα να παρω μια ανασα ενα 10λεπτο συμφωνοντας και προτεινοντας μου να μην ανοιξει καλυτερα το ερκοντισιον....στην αναμονη μου για τη κοπελα περιμενα κατι αχρωμο εντελως αλλα δεν θα ειχα προβλημα λογω της εμφανισης της....τελικα μπαινοντας η κοπελα τα διεψευσε ολα και αρχισε να με χαιδευει πολυ αισθισιακα και να χτυπαει το καυλι μου στα υπεροχα στηθη της...σιγουρα ενιωσε οικιοτητα το μωρο καθως και τα χαδια της αλλα και η ομιλία της δεν εδειχναν καθολου αγχος...περναει καποτα και αρχιζει μια καλη πιπα στο στυλ της χωρις χερια αλλα οχι σαν τον ρωσικων μιλφ ομως μπορω να πω αρκετα καλη και οταν της ειπα να γυριζει 69 για να γλυψω πρωτη φορα στη ζωη μου μουνακι ιεροδουλης τοτε η πιπα της εγινε βαθυα με πολυ καλη αισθηση....με εφτιαξε πολυ το πουτανακι και πρωτη φορα υπεκυψα με επαγγελματία αρμεχτρα....δεν το μετανιωσα γιατι ειχε στενο μοσχομυριστο και ροζ μουνακι οπως της κοπελας μου....για πρωτη σταση ανεβηκε απο πανω μου αναποδα για να εχω θεα τη κωλαρα της και ενεβοκατεβαινε με πολυ καλο ρυθμο πανω μου...μετα απο κανα 3λεπτο τη σταματησα λιγο στα τεσσερα νατης γλυψω λιγο την υπεροχη κωλοτρυπιδα της και στη συνεχεια αρχισα να τη καρφωνω σαν λυσασμενος μεχρι που εχυσα....με χαιρετησε και αρχισα το τρεξιμο της επιστροφης τρεχοντας αναμεσα στους διαδηλωτες και σκευτομενος το πως υπεκυψα στο να γλυψω μια πουτανα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Invisible Man

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2016
Φίλε δε νομίζω στο συγκεκριμένο οίκο να δουλεύει κοπέλα με το όνομα Αντελίνα Χμμμ;. Λογικά θα εννοείς την Αντζελίνα. Αν είναι έτσι, ας το διορθώσουν οι mods.
08 Μαΐου, 2016
Εκεί που δεν έγλειφες μουνί, έγλειψες και κωλοτρυπίδα.
Σωστός... Ή όλα ή τίποτα.
08 Μαΐου, 2016
Ναι δικο μου λαθος.το ονομα ειναι Ατζελινα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3