Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και μου αρέσουν τα αδύνατα σωματάκια, μόλις πληροφορήθηκα για την άφιξη νέου μινιόν τεμαχίου, έτρεξα για διερεύνηση.
Δεν άκουσα τα καλύτερα, αλλά έπρεπε να έχω ιδία άποψη.

Αντίκρισα ένα αδύνατο πορνίδιο , με μετριοκαλή φατσούλα, μακρύ μαλλάκι και λευκό δέρμα, όπου μέσα στα λευκά εσώρουχά της και την ανακοίνωση του φουλ προγράμματος , μου έβγαλε περίεργα γούστα.

Ήρθε στο δωμάτιο μετά από άλλον πελάτη, και αμέσως μετά την αφαίρεση των εσωρούχων, κατέβηκε στα πόδια μου και έκατσε ανάμεσα τους.
Την γνωστή δλδ στάση/απόσταση ασφαλείας-αποφυγής χουφτώματος.
Στην αρχή το φοβήθηκα το 20ρικο, όταν όμως είδα το πρησμένο μου βιολί μέσα στα μικροκαμωμένα χεράκια της, που το παλινδρομούσαν και τα ματάκια της το κοίταγαν με δέος, να ομοιάζει με βιολεντσέλο , τότε η καρδιά μου ξαναγύρισε στο πορτοφόλι μου.

Η μικρούλα, το πήρε ντροπαλά στο στοματάκι της και με πίπωνε αργά. Με κοίταγε κατάματα , σαν ζητιάνα του πέους. Στην αρχή έβαζε πολύ χέρι, αλλά μετά από κάτι χτυπηματάκια στην γλώσσα της, τον έπαιρνε χωρίς. Ήμουν έτοιμος να εκραγώ, οπότε την ξαπλώνω για να "μετρήσω τα πλευρά" της. Η κοπέλα αφέθηκε στην περιποίηση μου. Γαργαλιόταν στην κοιλίτσα.

Μετά χώθηκα μέσα της. Αν και η τσα2 διαφημίζει ότι έχει στενό μουνάκι, δεν αληθεύει. Δεν έχει άσχημη αίσθηση, αλλά για τις διαστάσεις της, περιμένεις να είναι πιο στενό.
Άρχισε την πιεση για τον χρόνο, παρόλο που η τσα2 δεν ενόχλησε ούτε στο προηγούμενο, ούτε σε μένα.
Της ζήτησα κωλαράκι, αλλά αρνήθηκε λόγω μεγέθους. Δεν επέμενα, έτσι κι αλλιώς και εγώ πρώτη φορά το είδα έτσι πρησμένο από την καύλα, φαντάσου εκείνη.
Οπότε κάναμε μονο φυσιολογικό σεξ, με αναστεναγμούς και αγκαλιές.

Δεν θα το αφήσω όμως έτσι. Θα ξαναδοκιμάσω την τύχη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, ΦΑΚΙΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού