Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά στο μαγαζί, το οποίο είναι πολύ περιποιημένο τόσο στο σαλόνι όσο και στο δωμάτιο στουντέλο Γλώσσα. Μεσημεράκι δούλευαν δύο κοπέλες Βίκυ και Χριστίνα. Η Χριστίνα σχετικά αδιάφορη, αλλά η Βίκυ δυνατό μωρό. Ξανθιά, μετρίου αναστήματος, αδύνατο, καλλίγραμμο κορμί με μικρά μεμέ, ωραίο κωλαράκι με πολύ όμορφο πρόσωπο. Η συνεννόηση δύσκολη καθώς έχει μόλις δύο μέρες στο Ελλαδιστάν και τα αγγλικά της είναι πενιχρά. 25 ετών δήλωσε από Μόσχα αν και άνετα την κάνεις μικρότερη. Η υπηρεσία ανακοίνωσε τα πάντα όλα χωρίς πρωκτικό.

Στον αγώνα πολύ καλή. Γλωσσόφιλα με το καλημέρα σας, φιλιά στο λαιμό μου και αργά και βασανιστιστικά με φιλιά σε όλο το σώμα μου έφτασε τελικά στη φαμίλια. Πολύ καλή περιποίηση όλης της περιοχής εύλογης διάρκειας και συνέχεια με σεξ. Δύο στάσεις είχε το μενού πισωκολλητό για αρχή με καλή τοποθέτηση. Αρχίζει τα αχ βαχ, ερεθίζομαι περισσότερο και συνεχίζω με έντονο σφυροκόπημα, όπου εκεί έδωσε ρεσιτάλ ανεστεναγμών που σίγουρα ακούστηκαν στο σαλόνι. Επίσης, όταν ανέβασα ρυθμό αυτή ξάπλωσε με το κεφάλι στο στρώμα και έσπασε ακόμα περισσότερο τη μέση της, κάτι που με καύλωσε απίστευτα. Ναι! Δεύτερη και τελευταία ιεραποστολικό που είναι must με τη συγκεκριμένη κοπέλα λόγω προσώπου. Φιλιά, δαγκώματα, πνιχτά βογγητά και άντε γεια! Ντύθηκε, μου προσέφερε μωρομάντηλο να σκουπιστώ, μου είπε και ευχαριστώ με ένα φιλί και έφυγε.

Συμπερασματικά, όμορφο κορίτσι ιδίως στο πρόσωπο με νάζι και χαμόγελο, εξαιρετική συμμετοχή και χωρίς βιασύνες. Τιμά το μπλε παράβολο με το παραπάνω ο κορίτσαρος! Εύγε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού