Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304715
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπελα ειναι μεταγραφη απο την αλυσιδα Μελαντιας, προκειται για την Νικολ.
Ειχα βρεθει μαζι της πριν λιγο καιρο στο Λ Αθηνων 373, οπου εχω περιγραψει την εμφανιση της. Ειναι ιδια, αλλα εχει τουμπανιασει το σωμα της κι αλλο απο το γυμναστηριο κι ειναι καυλα...
Η αλλη κοπελα της βαρδιας ηταν η Σασα (παρα το οτι το προγραμμα την εχει στο Ισμηνης). Παρουσιαστηκαν και οι 2, η Σασα μου αρεσε αλλα δεν κανει αυταρχικο. Οποτε πηγα με την Αλιονα.
Μολις τελειωσα το μπανακι ηρθε το μωρο. Χαιρετηθηκαμε και διαλεξαμε στραπ. Μειονεκτημα ηταν το οτι εχει πολυ μακρια νυχια και δεν βολευε να παιξει με δαχτυλο. Οποτε αρχισαμε με ποδολαγνεια, που γυρισε σε στραπ υστερα απο λιγο. Η κοπελα εχει ωραια τεχνικη και με καυλωσε γρηγορα, η αληθεια ειναι οτι τελειωσα στην πρωτη σταση. Μετα με καθαρισε καλα καλα, τα ειπαμε λιγο κι εφυγε.
Ας σημειωσω εδω οτι τα προγραμματα που αναφερθηκαν και για τις 2 κοπελες ηταν ολα εκτος πρωκτικου. Κι εχει κωλαρα η Αλιονα....
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sarouman, Guino

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2016
Είσαι ωραίος ρε πέρβσεξμειτ , κάνεις ωραίες τσάρκες και δείνεις ωραίες πληροφορίες αλλά δεν είσαι περιγραφφικός ρε παιδί μου. Περιέγραψε τι σου λένε οι γκόμενες ,λίγο περισσότερο τις στάσεις που κάνετε, την έκφρασή τους. Εντάξει γράφεις έχει ωραία τεχνική. Περιέγραψε όμως κάποια πράγματα.
G
Guino
04 Μαΐου, 2016
Νομίζω είναι απο τα μέλη με τη μεγαλύτερη εμπειρία με αυταρχικό (οσον αφορά την ποικιλία), αν προσέξει κάποιος ότι έχει ανεβάζει πολλες κριτικές με διάφορες κοπέλες.
Νομίζω οι πληροφορίες που μπορεί να προσφέρει είναι πολυτιμες!
Θα τον ηθελα και εγω πιο περιγραφικό!
Η νέα γενια μας προσπερνάει με γοργούς ρυθμούς! Γερο-μύστης
04 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δικιο. Η συγκεκριμενη κριτικη ειναι για κοπελα που ειχα ξανασυναντησει, πιο πολυ την εκανα για να δηλωσω οτι αλλαξε αλυσιδα. Σε αλλες, αναλογως το χρονο που διαθετω, γινομαι πιο περιγραφικος. Θα το επιδιωξω και στο μελλον!Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3