Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δύσκολο να μπερμπατέψω πρωινά, λόγω δουλειάς.
Όμως τώρα στις αργίες ήταν ευκαιρία.

Έτσι, γνώρισα επιτέλους την Φωτεινή. Ένα ψηλό μιλφάκι, με καλλίγραμμο σώμα που θα το ζήλευαν 18χρονες. Στο πρόσωπο χάνει λίγο, αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα σε αυτήν την ζωή.

Ενώ την είδα στο σαλόνι με ένα λευκό μινι φόρεμα, στο δωμάτιο ήρθε ολόγυμνη, όπου και εκει φάνηκε τι "ψώνισα". Το κορμί !
Ήρθε από πάνω μου και με χάιδευε λίγο άγαρμπα, μετά προς έκπληξή μου πήρε το προφυλακτικό στα χέρια και το άνοιξε.
Ώπα, λέω, το χάσαμε το ακά. Στο σαλόνι ανακοινώθηκε τα πάντα πλην πρωκτικού. Αλλά, προτιμώ να αφήνω τις κοπέλες να κάνουν παιχνίδι με ότι τους είναι πιο άνετο & αρεστό.
Έτσι κι αλλιώς δεν είμαι τρελός φαν του στοματικού.

Καλή πιπούλα, αλλά εγώ βιαζόμουν να περιεργαστώ αυτό το 2μετρο μοντελέ κορμί. Την ξάπλωσα γρήγορα δίπλα μου ανάσκελα και άρχισα να την χαιδεύω/φιλάω παντού.
Η κοπέλα πήρε φωτιά. Άρχισε να τρίβεται πάνω μου, να βαριανασαίνει, να λαχανιάζει. Όπου την ακούμπαγα, αυτή έκανε σαν να την διαπερνούσε ρεύμα.Έρωτας
Την γυρνάω μπρούμυτα για να γευτώ και το σφριγηλό ποπάκι της. Εκείνη, μόλις κατέβηκα στην επίμαχη περιοχή, άνοιξε τις ποδάρες της, λύγισε το ένα και τούρλωνε το κολαράκι της, δίνοντάς μου πρόσβαση στις γλομπο-5κάθαρες τρυπούλες τις. (Όχι όπως κάτι άλλες, ονοματα δεν λέμε, οίκους δεν θίγουμε Μαλακία)
Δεν καθόταν ήσυχη, αναζητούσε με κάθε τρόπο την γλωσσίτσα μου. Την τρέλαινε αυτό.Γλώσσα

Την ξαναγυρίζω ανάσκελα και μετά από λίγη ακόμα "περιποίηση", της το καρφώνω. Αυτή, από μόνη της, τυλίγει τις ποδάρες πάνω από τους ώμους μου για τέλειο κάρφωμα.
Παρόλο που την φώναξε η Υπηρεσία, συνέχισε ακάθεκτη για λίγο ακόμα, ώς το τέλος.

Σηκώθηκε και έφυγε χαμογελαστή, στέλνοντάς μου φιλάκια.
Η Φωτεινή είναι μια όαση στην πρωινή βάρδια.
Αν είστε ευγενικός μαζί της, θα στο ανταποδώσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, customer, black crow και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2016
σωστα!! εχει αρχισει η υπηρεσια και ενοχλει εδω και καιρο και στα δυο σπιτια, το αλλο σπιτι ειναι το διδυμου 27 ,ενω ειχαν υποσχεθει οτι σε αυτους η υπηρεσια δεν ενοχλει τωρα μαλλον επειδη ανεβηκε η δουλεια, μια με την φωτεινη και μια με την τζουλη εχουν αρχισει και χτυπουν στο δεκαλεπτο Κεφάλι σε τοίχο!
05 Μαΐου, 2016
Δίνει ροδέλα για γλύψιμο? Θα την τιμήσω σίγουρα!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2