Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηθελα να κατεβω φυλης να δωσω μια πιπουλα. Γενικα φυλης σπανια γαμαω,γιατι τεινω περισσοτερο στα στουντιο. Παρ ολα αυτα, που και που κατεβαινω για τη χαρα της τσαρκας και αν βρω καποιο καλο τεμαχιο μπαινω για πιπουλα. Στη χθεσινη μου βολτα πηρα μαζι κι ενα φιλαρακι. Αφου γυρισαμε μερικα μπουρδελακια, μπηκαμε στο εν λογω μαγαζι. Ο τσατσος ειναι αυτο που λεμε state of the art!!!
Μας εκανε τελειο ιντρο για την κοπελα. Να τον βαλεις να σου κανει προμοσιον για το προϊον ή την υπηρεσια που πουλας. Αφου ελεγε τα ωραια του ο τσατσος βγαινει η κοπελα. Ενταξει σιγουρα δεν ειναι τσεχα.εχει ωραιο βυζακι και μετρια προς το καλο φατσουλα. Αφου ο τσατσος μ ενημερωσε οτι ειναι πολυ καλη στην πιπα, ειπα να δοκιμασω.
Αφου γδυθηκα μπηκε μετα απο λιγο η κοπελα. Πολυ φιλικη, χωρις να το ξερω απο πριν, μου ειπε αν θελω ελευθερο στοματικο. Αν και ψιλοκολωσα, ειπα να δωσω ενα ακαποτο. Μετα απο φιλακια και γλυψιμο στο σσωμα μου, φτασαμε στην πιπα, οπου η κοπελα με ρουφηξε. Σε σημειο να την παιζω για να χυσω και να μου λεει, να μην το κανω για κρατησω παραπανω. Το τελος ηρθε στο στομα της οπου η κοπελα τα ρουφηξε ολα και δεν τον αφηνε χωρις να της πω.
Τον τελευταιο καιρο εχω παει σε πολλα στουντιακια και δεν εχω γραψει κριτικη γΙατι δεν πολυπρολαβαινω. Για τη συγκεκριμενη κοπελιτσα ομως για τα λεφτα που δινεις και τη συμμετοχη της και την απολαυση που μου προσφερε, οφειλω απο τη μια, να την βοηθησω και απο την αλλη να ενημερωσω κι εσας οτ τ αξιζει μεχρι τελευταιο σεντ τα λεφτα που δινεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Έμυ
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2016
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
P
Parakmiakos
03 Μαΐου, 2016
Παίχτη μήπως μιλάς για άλλη εμυ; Γιατί εγώ συμφωνώ με την πιο κάτω κριτική του παρακμιακου γιατί κ σ εμένα φόλα ήταν. Όταν βρω χρόνο θα γράψω κριτική..
03 Μαΐου, 2016
Σταμάτα να την παίζεις παρακμιακέ και τράβα στην εικόνα σου για καμιά προπόνηση.....
04 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή μάλλον αρέσκεσαι στα λίγα πράγμα που δεν νομίζω μιας και λες ότι γαμάς
συνήθως σε στούντιο. Έχω ανεβάσει μια κριτική ακριβώς πριν από εσένα
με την οποία συμφωνούν όλοι Χμμμ;Εμμμμ
P
Parakmiakos
04 Μαΐου, 2016
Λοιπον,
1) Το εγραψα απο την αρχη οτι στα μπουρδελακια συνηθως παω για πιπουλα
2) Εγραψα ξεκαθαρα οτι δεν γαμησα κι εδωσα μια πιπουλα
3) Οτι βαθμολογια, ειναι γι αυτο
4) Σε οτι εκανε η κοπελα ηταν ενταξει με δουπερ διαθεση. Δεν εγραψα πουθενα οτι καναμε σουπερ γαμησια, οπως πχ εχω απαιτηση και κανω στα στουντιο
5) Βαθμολογησα οτι καναμε και σε αυτο ηταν κομπλε. Οι κριτικες σας και οι αποψεις σας ειναι σεβαστες απι την αλλη ομως δεν θελω και δεν ειναι σωστο να πω κατι διαφορετικο απο αυτο που εζησα.
6)Οπως εγραψα και στην κριτικη τον τελευταιο καιρο βαριεμαι να γραφω,ομως η συγκεκριμενη μου εκανε εντυπωση γιατι εδειξε τρομερη θεληση. (σε οτι εγινε)
7) απο εκει κι επειτα παμε παρακατω
8)Καλα να περνατε και να περναμε!!!
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
04 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος τύπε μου Ναι!
P
Parakmiakos
05 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7