Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετά την αποχή λόγω νηστείας, ήθελα κάτι φρέσκο και καινούργιο να δοκιμάσω.
Θυμήθηκα αναφορές συναδέλφων για την παρουσία στην πρωινή βάρδια της Ηλέκτρας.

Ύστερα από μια μικρή αναζήτηση , την πέτυχα εδώ, παρέα με τον δροσερό υπηρέτη. Η κοπέλα έβγαινε από το δωμάτιο,και με κέρδισε το καλλίγραμμο νεανικό κορμί της.
Μας χαιρέτησε όσους ήμασταν στο σαλόνι, όπου φάνηκε λίγο "βαριά", αλλά όχι τόσο που να βαρέσει το "φολο-αλάρμ" μου.

Μετά από ένα άλλο ακόμα δωμάτιο που είχε, ήρθε σε μένα. Ανταλλάξαμε ονόματα, με ρώτησε αν πήγα πουθενά το Πάσχα, γενικά ήταν συζητήσιμη. Καλό αυτό.
Γδύνετε και έρχεται από πάνω μου, φέρνοντας τα στηθάκια της προς βρώση & τέρψη. Γρήγορα τραβιέται, ρωτώντας πως το θέλω το στοματικό.
Ενώ της είπα ελέυθερο, της εόπα να ξαπλώσει να την χαρώ λίγο περισσότερο. Ε, εκεί αρχίσανε τα παρατράγουδα!
- Έφαγες κρέας χτές μου λέει.
- Ναι, κατσικάκι. όχι τέτοιο κορμάκι όμως.
- Ναι , αλλά εδώ δεν είναι στούνιο.
- Και τι σημαίνει αυτό? Δεν μπορώ να σου φιλήσω το σώμα?
- Μπορείς , αλλά έχουμε μόνο 10 λεπτά.

Αρχίζω να καταλαβαίνω ότι θα φάμε άλλη μια φόλα στην πορνοκαριέρα μας, αλλά ελεώ ημερών δεν ήθελα να χαλαστώ και να μανουριάσω. Ας το προσπαθήσω λίγο ακόμα, μπας και την σώσουμε την παρτίδα.

- Μπορείς να γυρίσεις μπρούμυτα? Έχεις ωραίο δερματάκι και θέλω να χαϊδέψω την πλάτη σου.
- Θα με πάρει ο ύπνος, δεν θες να σου πάρω πίπα?
- Ελπίζω όχι. Εκτός αν είμαι τόσο βαρετός. Σε λίγο η πίπα.
- Όχι, απλά θα χαλαρώσω πολύ.
- Και είναι κακό αυτό? Έτσι θα το απολαύσουμε και οι δύο καλύτερα.
- Α, όχι δεν μπορώ να δουλέψω έτσι.
- Καλά, ξαναγύρνα ανάσκελα.
- Έλα για πίπα.
- Δεν θέλω ακόμη
- Μα, δεν είμαστε στούντιο εδώ.

Πάω να κατέβω ανάμεσα στα πόδια, και πρίν προλάβω να φιλήσω 2/3 φορές το για βδομάδες αξύριστο νεανικό μουνάκι της, αρχίζει το : "αρκετά - αρκετά, έλα για πίπα".
Εκεί της λέω ότι μπορεί να φύγει.

- Μα γιατί? Έλα για πίπα.
- Όχι ευχαριστώ, για να μου το χρονομετρήσεις και αυτό?
- Μα έχουμε μονο 10 λεπτά.
- Δεν αντιλέγω, αλλά είσαι στο δωμάτιο 3 λεπτά και με έχεις ήδη πρήξει με το χρόνο.

Βγαίνοντας, η κοπέλα παρουσιαζόταν σε 2 νεαρούς. Καθώς έφτανα στην πόρτα της εξόδου, ο υπηρέτης με χαιρέτησε πιστεύοντας ότι θα ακούσει τα καλύτερα.
- η κοπέλα βιάζεται πολύ
- ναι, αλλά εγώ δεν βάρεσα πόρτα
- Εσύ δεν βάρεσες, η κοπέλα όμως βάρεσε. Άντε γειά.

Δεν είχα όρεξη για μανούρα με τα λεφτά, μιας και η κοπέλα δεν έκανε τίποτα στο δωμάτιο.
Απλά, δεν θα με ξαναδεί , καθώς και όποιον πιστέψει την περιπέτειά μου.

Κρίμα το κορμί. Αν ήξερα ότι θα μου "τα" έκανε τσουρέκια με τον χρόνο, θα πήγαινα να πάρω ένα από τον Τενκερλή . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, n.smirni76, Jason86 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2016
Μαύρο στην παλιοΦΟΛΑ !!! Κεφάλι σε τοίχο!
P
Parakmiakos
03 Μαΐου, 2016
Παιδιά έχει ξαναγραφτεί.Η κοπέλα είναι εγγεφαλικά νεκρή.Πηγαίνετε μόνο αν δεν εχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε.Το μπουρδέλο υποσχέθηκε οτι θα φέρει και καλες εργαζομενες μετα τις γιορτες
03 Μαΐου, 2016
εγω την εγραψα την κριτικη μου ξερη μπας και σας γλυτωσω αλλα εκει επιμενετε με τη σαπιοκαμενηΛύπηΛύπηΛύπη
03 Μαΐου, 2016
Ε όχι και καλλίγραμο το κορμί της Ηλέκτρας.Σαν σωληνάριο οδοντόπαστας είναι που το πίεσες απ την μια μεριά και φούσκωσε απ την άλλη.
03 Μαΐου, 2016
Φιλε την κοπέλα την έχω δει αλλά δέν έχω περάσει μαζί της.
Μου φάνηκε αρκετά μέτρια στο σώμα και με ΤΙΠΟΤΑ αυτό το στουντιακό που περιγράφει ο προηγούμενος φίλος.
Τώρα στα ενδότερα απ'οτι βλέπω έχει κριτικές ή του ύψους ή του βάθους. Ποιός ξέρει, μπορεί να είναι κυκλοθυμική.
Όπως και νάχει καλή συνέχεια. Ματάκι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5