Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Tην Μπιάνκα έκανα το λάθος και την πήρα το Μ.Σάββατο στην πρωινή βράδια.Πρόκειται για κοπέλα,νόστιμη για τα δεδομένα της περιοχής, κανονικών κιλών,με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,κατάλευκο δέρμα,βυζάρες τριάμιση νούμερο σφιχτές και στητές τις οποίες και είχε ακάλυπτες στο σαλόνι και ήταν ο λόγος που πέρασα.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα με 69.Το σαλονάρισμα της κοπέλας ήταν αρκετά άψυχο και προδιάθετε και την αγγαρεία που θα ακολουθούσε στο δωμάτιο.
Πλήρωσα την υπηρεσία μπήκα στο δωμάτιο και η Μπιάνκα έφθασε αμέσως στο δωμάτιο όσο ήμουν ακόμα ντυμένος, κάθισε στο κρεββάτι με το προφυλακτικό ανά χείρας και περίμενε να με ξεπετάξει.Με την τεχνική αυτή είχε εξοικονομήσει χρόνο προς όφελος της.
Μόλις γδύθηκα την πλησίασα και αμέσως πέρασε προφυλακτικό μην αφήνοντας μου περιθώρια για προκαταρκτικά.Γύρισε πλάτη προς τα μένα στηρίζοντας το βάρος της πάνω μου ενώ είχε κλειστά και τα πόδια της για να μην έχω πρόσβαση στα επίμαχα σημεία.Ξεκίνησε την πίπα η οποία ήταν ιδιαίτερα άχρωμη ενώ εγώ της χούφτωσα τις βυζάρες με τα δύο μου χέρια.Της είπα να έρθει στο πλάι για να μπορώ να πιάνω τίποτα αλλά και να βλέπω και την πίπα αλλά αυτή αρνήθηκε.
Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 να την γλύψω,γύρισε πράγματι το αιδοίο της ήταν τίγκα στην κρέμα,την έγλυψα για λίγο με την φόλα να μου λέει "τι κάνεις εκεί;" και εγώ να της απαντώ "αυτό που πλήρωσα κάνω".Μετά απο μερικά δευτερόλεπτα η φόλα άλλαξε στάση και πήγε να ξαπλώσει.Της είπα να έρθει απο πάνω μου αλλά και πάλι αρνήθηκε.Της είπα να κάτσει στα τέσσερα και αυτή πήρε άβολη στάση.Αφού τον εφάρμοσα με τα χίλια ζόρια άρχισα να την καρφώνω χωρίς να αισθάνομαι και πολλά πράγματα λόγω της κρέμας.Της χάιδεψα λίγο την κωλοτρυπίδα της με το δάκτυλο με το δάκτυλο και αυτή τσίνισε αμέσως.Τα βυζιά της τα χούφτωσα ενώ παρέμενε παθητική και αμέτοχη. Τα βυζιά της δεν μπόρεσα να τα γλύψω όμως λόγω των στάσεων που εσκεμμένα έπαιρνε.
Την γύρισα σε ιεραποστολική στάση,πήγα να την γλύψω στο λαιμό μου είπε "όχι έτσι" πήγα να την γλύψω στα βυζιά μου είπε "μη" πήγα να της πιάσω το μουνάκι μου είπε "όχι έτσι".Τα παίρνω και εγώ στο κρανίο και την επέπληξα,λέγοντας της ότι έτσι όπως κάνει δεν πρόκειται να ολοκληρώσω και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω.Τότε αυτή μου είπε "μην βάλεις δάχτυλο μέσα" έμεινε στην στάση αυτή παθητική και αμέτοχη σαν ένα κομμάτι κρέας. Παλινδρομούσα μέσα στον δουλεμένο κόλπο της ενώ ο πούτσος μου κολυμπούσε στην κυριολεξία στην κρέμα.Της πρότεινα να τελειώσω στο στήθος της πιο πολύ για να διασκεδάσω τις εντυπώσεις μιας και ήξερα εξ αρχής την απάντηση.Μόλις έλαβα την αρνητική απάντηση, την έβαλα να μου πιάνει απαλά τους όρχεις απο κάτω και κάνοντας παιχνίδι με το μουνί της και τις βυζάρες της ολοκλήρωσα αυνανιζόμενος μέσα στο λάστιχο.
Η διάρκεια της συνεύρεσης ήταν αρκετά σύντομη γύρω στα επτά λεπτά περίπου και έτσι η υπηρεσία και η φόλα που είχα μέσα δεν πρόλαβαν να φωνάξουν.Δεν άξιζε άλλωστε ο κόπος να ασχοληθώ παραπάνω μιας και η συνουσία ήταν αρκετά διαδικαστική,ανούσια και βαρετή.Ένα δεκάρικο πεταμένο στα σκουπίδια.Ευτυχώς που δεν ήταν περισσότερο. Μόλις την πετύχετε,προσπεράστε την.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού