Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θεώρησα ορθόν να κοντράρω "μεταφυσικά" την ημέρα .
Ξεραήλα παντού . Εψαχνα κάτι στο δεκάρικο αλλά φευ .
Στο Κων/λεως 166 μου έκανε κλίκ η Μόνικα σε φούλ . Με μια ματιά την έκοψα ως χειραγωγήσιμη για
τις ορέξεις μου . Την έταιρη Ρωσσίδα Μαρία , υπερπληθωρική, ουτε καν ......... κι αυτή σε φούλ.
Εφυγα για Αλκιβιάδου να δω . Το 16 Γ ανοιχτό .
Δεν είμαι του εικοσάρικου . Στο δεκάρικο κάνω τα γούστα μου , εχω τα στανταράκια μου με γνωρίζουν
κι ολα καλά .
Χωρις να εχω διαβάσει κριτική ΚΑΝ , ειδα την ολογυμνη Σονια , μου αρεσε το κορμί τα πορνοπάπουτσα
εδωσα το 'κοσάρι μπήκα στο κλειστοφοβικό μέσα δεξια γδύθηκα και περίμενα .
Μόλις βγήκε απο τον προηγούμενο συναγωνιστή μπήκε στο μπάνιο , έκανε τα δέοντα και ηλθε σε μένα.
Με χαιρέτησε και μπήκε ανάμεσα στα πόδια μου με γρήγορες και κοφτές κινήσεις .
- Αγκάπη μου ωραίη(!) σωμα . Κάnnnis gyμναστική ? (με βαριά προφορά πάντα)
- Μερσί ...... ναί κάνω οτι μπορω .
Ετσι οπως την κοίταγα κατάλαβα πόσο εχουν επηρεάσει οι Βίκινγκς* αυτά τα φύλα .
Ξεκίνησε με υπεργρήγορο καραμέλωμα .
- Ωπα λεω ! Ιδού η σωστή επαγγελματίας της ξεπέτας . Στα κάνω ολα ΚΑΛΑ αλλά γρήγορα.
Αγγιξε τις θηλές μου εν'αλλάξ με μαεστρία και με μιά κίνηση της ακρης της γλώσσας της σχεδόν
ΔΑΙΜΟΝΙΚΗ .
Τέτοιο "άγγιγμα" με τέτοια ταχύτητα του μύ (γλώσσα) δεν μου 'χει ξανα τύχη !
Παλμικό ακρογλωττογλείψιμο !
Τον βάζει στο στόμα ..... το ίδιο !
Τι αστρική ταχύτητα λεω απο μέσα μου ! Χύνεις στα 20" εαν δεν τραβηχθείς .
Αυτή στην Ιαπωνία θα έκανε καριέρα σε κλινική σπέρματος .
Ασε δε , που αλλη ποιότητα εχει το σπέρμα με μαλακία και άλλη εάν σε τσιμπουκώνει η Σόνια .
Τραβήθχηκα μου πέρασε το λαστιχάκι (!) ζήτησα να γλείψω κι εγώ λίγο . Με άφησε , οχι στην κλειτορίδα
αλλα στην είσοδο του αιδοίου (amjik !!!!!!) λέγοντας διάφορα ξεπετακτικά λόγια .
Σηκώθηκα στα γόνατα τον έπιασε να τον βάλει μέσα , της έβγαλα το (δεξί για μένα) παπούτσι , αρχισα
να γλείφω τα υπέροχα δάχτυλα ....... αλλά δεν αισθανόμουν τίποτε .
-Μάλλον γαμάω το σπήλαιο του Διρού !!!!!!!!
- Βάλτον πίσω , αναφωνώ .
- Ετσι ?
- Ναι ! (σάμπως και θ'άλλαζε κάτι ?)
Κάπως πιό στενά , αλλά οχι στενότερα απο τον Ελλήσποντο .
Ολίγες πιστονιές , εκσπερμάτιση κι απο δώ πάν κι οι άλλοι .
Την κριτική την γράφω ΜΟΝΟ κ ΜΟΝΟ για την κίνηση της γλώσσας της . Καλό κορμί δουλεμένο άγρια μουνί και κώλος .
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κύριοι . Χρονια σας πολλά .
*Οι Βίκινγκ ήταν εθνοτική ομάδα, τμήμα των Βορείων Λαών της Ευρώπης. Κατά τη διάρκεια του Μεσαίωνα εμφανίσθηκαν ως εξερευνητές, πειρατές, έμποροι, μισθοφόροι (ή και τα τέσσερα μαζί) σε μεγάλο κομμάτι της Ευρώπης. Κοιτίδα τους ήταν η Σκανδιναβία και τέσσερα σημερινά έθνη έλκουν την καταγωγή τους από αυτούς: Νορβηγοί, Σουηδοί, Δανοί, Ισλανδοί. Η παρουσία τους υπήρξε καταλυτική για την ιστορία έξι ακόμη σημερινών κρατών: Μ. Βρετανία, Γαλλία, Φινλανδία, Ρωσία, Λευκορωσία, Ουκρανία.

Οι Βίκινγκ δεν αποτέλεσαν ενιαίο έθνος, με τη μορφή που αυτά άρχισαν να διαμορφώνονται στη Νότια Ευρώπη κατά την ίδια περίοδο, αλλά διέθεταν μεταξύ τους πολλά κοινά χαρακτηριστικά:

γλώσσα, την αρχαία σκανδιναβική - μία ινδοευρωπαϊκή γλώσσα που κατατάσσεται στις γερμανικές ή αρχαίες βόρειες γλώσσες.
μυθολογία και παραδόσεις, με κυρίαρχες τις επικές σάγκες, οι οποίες εξακολουθούν να γοητεύουν μέχρι και σήμερα. Η μυθολογία τους πάντως έχει συκοφαντηθεί, λόγω της χρήσης της από τους ναζί.
τάση για εξερευνήσεις και εποικισμό μακρινών εδαφών, οφειλόμενη κυρίως στην ανάγκη για εξεύρεση περιοχών πιο εύφορων από την παγωμένη και άγονη Σκανδιναβία.
συναίσθηση της κοινής καταγωγής τους.
Η ιστορική έρευνα αντιμετωπίζει ένα σημαντικό πρόβλημα: την έλλειψη ιδίων γραπτών πηγών. Με εξαίρεση τους Βαράγγους, οι Βίκινγκ της Χρυσής Εποχής ήταν Α Ν Α Λ Φ Α Β Η Τ Ο Ι, με αποτέλεσμα οι κυριότερες αναφορές να βρίσκονται ξένες πηγές (βυζαντινοί συγγραφείς, καθολικοί μοναχοί και ιεραπόστολοι), ή σε μεταγενέστερες καταγραφές της προφορικής τους παράδοσης, όπως οι ισλανδικές σάγκες (12oς-14ος αι).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.203
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, giannos69, zadren και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2016
Η γνωστη καταναγκαστικη Σονια δηλαδή με απαράδεκτες υπηρεσίες για μιλφ που εχω πει όπως και πολλοι αλλοι που δε τη προτιμουν πια αν και είναι ωραια παρουσια.
02 Μαΐου, 2016
Χρονια πολλά.. Την τέταρτη 4/5/16 θα απαντήσω..
02 Μαΐου, 2016
Η Σόνια είναι μάλλον η μοναδική μεγαλοκοπέλα που κατάφερε να με σαγηνεύσει με την εμφάνιση της.Δυστυχώς οση τέχνη έχει στην πίπα τόσο υστερεί σε επιδόσεις σε οτιδήποτε άλλο.Χώρια η ξυνίλα και το μην αγγίζετε σε σημείο υποχονδρίας.Βλέπω ότι έβαλε και πρωκτικό στο μενού.Λογικό αφού δεν νομίζω να της είχαν μείνει και πολλοί πελάτες πια.
Θα της τον ξαναέδινα μόνο αν ικανοποιούνται και οι δύο κάτωθι περιπτώσεις
α)μόνο σε πίπα για να μην την γαμήσω
β)μόνο σε gloryhole για να μην την βλέπω και να μην την πιάνω
03 Μαΐου, 2016
Ευχαριστούμε τον κύριο Πρύτανη και για το μάθημα ιστορίας Καπέλο
04 Μαΐου, 2016
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
.......Φεύ τό παραδοσιακό Αλκιβιάδου έξελίσσετε τάχιστα σε διεθνες χαμαιτυπείο διά τό ύπέρτατο συνουσιαστικό ίδανικό γιά τίς άνάγκες της πούτσας....... καλό τό βρίσκω καί τήν άσωτία έπίσης άφού, έντρυφείς καί διαπρέπεις σχολιαστές σας έδωσαν τόν τίτλο του Πρυτάνεως έπαξίως !!

Οπότε καλούνται άπαντας αίτινες στό έγγύς παρελθόν πού την διακόρευαν άσυστόλως νά προσέλθουν μετά φόβου,πίστεως καί άγάπης.........
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5