Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την βανεσσα την εχω επισκευθει 3-4 φορες ειναι ενα πετιτ στα ορια του skiny αλβανουρακι οχι ομορφο αλλα χαριτωμενο προσωπακι και αρκετα ευγενικη παντα, την επιλεγω μια στο τοσο καθαρα λογω σωματοτυπου για ν αλλαξω λιγο παραστασεις απο τα αλογα - μοντελα των στουντιο και των call girls. Απο υπηρεσιες ενταξει τιποτα ιδιαιτερο αλλα χωρις να σημαινει απαραιτητα οτι το κλαις το εικοσαρικο, αλλα ετσι κι αλλιως εγω παω να ικανοποιησω το δικο μου βιτσιο αρα δεν με πολυνοιαζουν οι υπηρεσιες ιδιαιτερα, γουσταρω οταν την παιρνω να σκεφτομαι τωρα θα σπασει?ΓλώσσαΓλώσσα η οταν μου παιρνει πιπα και βαζει το μικροσκοπικο χερι της στον πουτσο μου που φαινεται τεραστιος Ναι!Ναι!Ναι! χεχε. η βαλτην απο πανω πιαστην απ οτη λεκανη και ανεβοκατεβαζε την!! Απο καθαριοτητα δεν εχω παρατηρησει κατι δυσαρεστο ποτε, και ακομη ενα θετκο ακομη ειναι οταν περναει ο χρονος και βαραει πορτα τσατσα της βαζει γκαζια και καθετε κιαλλο. Γενικα ποτε δεν ημουν απαιτητικος απο υπηρεσιες κοριτσιων τετοιου επιπεδου και μπατζετ και ουτε με στεναχωρει να καψω ενα εικοσαρικο σε μια πετσα. Λοιπον εαν δεν σας αρεσουν τα κασκαντεριλικια η το πονατε πολυ το παραβολο η τελος δεν σας φτιαξει αοπκλειστικα αυτο που θα δειτε στο σαλοναρισμα χωρις να ελπιζετε οτι μεσα θα παρετε φωτια μπειτε και δοκιμαστε αλλιως προσπεραστε. Ελπιζω να βοηθησα και να μην σας μπερδεψα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.480
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού