Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μαζί με τον πομακο Aza!Ναι!
Έψαχνε εχθες την στοργική αγάπη Έρωτας...αλλλα δεν!
Με το που μπαίνουμε στο μαγαζί εχει ενα μεγάλο αυτοκόλλητο που λέει λογω Πασχα το ποτό είναι 10+2!Μεγάλο χαμόγελο Σαν χώρος το μαγαζί είναι μικρό που τα βλέπεις όλα από που και να κάθεσαι! Μέσα στο μπαρ ειχε τους 4 manager.Γαμήσου Ωραίος φωτισμός με τις κατάλληλες πορτοκάλι αποχρώσεις του προς την πίστα και μουσική ξένα ότι παίζει ο plus radio!(Ναι!) Ωραία εξυπηρέτηση και γρήγορη με συνοδευτικά!(Μεγάλο χαμόγελο) Τα ποτά καλά δεν είχαμε θέμα...κάτι μακαρόνια με πείραζαν όλη την ώρα αλλά δεν ξέρω γιατί!(Μεγάλο χαμόγελο)
Ηρθε πρωτα σε μενα μια Νικολινα που μου το παιζε η μοναδικη ρωσσιδα του μαγαζιου.Μαλακία Ξανθιά μεψιλοσπασμενο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα! Μου είπε τα ποτά μπορεί να φτάσουν από 20 - 130! Οκ έγινε της λέω...Θυμός
Μετά μου ήρθε το μωρό ή Μονικα η ουγγαρέζα!Ναι! Φοβερό μωρό που ξέρει πολλά για την πόλη μας για το τι γίνεται μέσα σε καμαρίνια με γνωστές!(Μεγάλο χαμόγελο) Δεν μπορούσα να αντισταθεί και ψηθηκα για πριβέ! ( 20€) Ωραίος χώρος που άφηνε να την αγγιζω όπου γουσταρω... Την φιλουσα και τον λαιμο και έλεγε βρίσκεις το σημείο μου που Μαρεσει!Έρωτας Αφού τελείωσε τον παθιασμένο χορό της με ρώτησε αν θέλω κι άλλο? την κοιτάω στα μάτια της δίνω ένα φιλί στα χείλη και την λεω "είσαι πολύ ωραία αλλά φτάνει!"Έρωτας
Ερρικα κι αυτό δυνατό μωρό από την Ουγγαρία μαυρομαλα με λεπτό σώμα,ωραία βυζακια και μία κωλαρα πάτος!Ναι! Εψηνε τον μλκ μου αλλά δεν ! Και κάτι αλλα παραπάνω έξτρα ήθελε ο μλκ μου!Προσκύνημα
Γιασμίν από Τσεχία ξανθιά Μιλφαρα με αφρατο ΚΩΛΑΡΑ που θα θελα να την τσουβαλιασω!Μεγάλο χαμόγελο
Είχε κι άλλα 5 μωρά τα οποία όλα ήταν καλά,δεν μπορείς να πεις ότι είχε άσχημη γυναίκα στο μαγαζί και μου εέκανε εντύπωση!Κουλ

Οι τιμές είναι τσιμπημενες και σε αποτρέπουν να γίνεις πελάτης τους! Παρόλο που έχει τα καλύτερα μωρά που κατάλαβα πως δουλεύουν!Κουλ

Γι αυτό πίσω στην Θρησκεία!Ναι!Ναι!Ναι!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2016
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, travestolagnos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού