Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...είναι αδύνατο , όλες οι γυναίκες και οι φαντασιακές καταστάσεις που ποθείς , να έχουν όμορφα αισθήματα για σένα και να υλοποιηθούν αντιστοίχα ...κάπου εκεί έρχεται η σιλδεναφίλη για να μειώσει λίγο τις "αποστάσεις" και ο αγοραίος έρωτας για να πραγματοποιήσει κάποιες φαντασιώσεις σου ...
...λίγο η πορνογραφική τέχνη , λίγο η δυσφορία της μονογαμίας ...γέννησαν μέσα μου παράξενες διηδονιστικές τάσεις ...και επειδή ξέρω ότι οι εργαζόμενες ενδόμυχα σιχαίνονται τον πελάτη και του βάζουν το χρονόμετρο...κουμπωσα λίγη σιλδεναφίλη για να έρθουμε κάπως πιο κοντά...
αφού εισέπραξα ένα κοφτό "όχι" απο ένα τσαρδί όταν πρότεινα στις εργαζόμενες να επιδωθούν σε λεσβιακές περιπτύξεις ...έσπευσα στο εν λόγω όπου μου απάντησαν καταφατικά ...αρκεί να πλήρωνα την διπλή ταρίφα (40μάρκες) ...ένιωθα ότι απο μέσα τους έλεγαν "άντε καυλωμένε μαλάκα πλήρωσέ μας και θα υποκριθούμε τις ανώμαλες φαντασιώσεις σου"...
σε λίγο ήρθαν στο δωμάτιο η Ειρήνη(Ε) και η Αλίνα(Α) ... αμφότερες μεσήλικες ...η πρώτη με κοντό ξανθό μαλλί ωραίο σώμα μικρό στήθος και η δεύτερη με περισσότερα πιασίματα πιο καμπυλώδης με κάποια αισθητική επέμβαση στο πρόσωπο...
...ήθελα απλά να γευτώ τις καμπυλότητες και τις οπές τους και κείνες ικανοποίησαν την επιθυμία μου ...έλειχα και θωπευα τις μαστικές καμπυλότητες τους εναλλάξ , δακτυλοσκοπούσα τις οπές τους και γεύτηκα το αιδοίο της μιας...ψευτο-τήρησαν την λεσβιακή υποσχεσή τους λείχοντας η μια τον τράχηλο της άλλης αποφευγοντας να λείξουν τους μαστούς τους επειδή είχα αποθέση τον δικό μου σίελο πάνω τους ...ανέβασα την μια απ'αυτές επι του πέους μου και μετά απο λίγες πεοκολπικές παρατρίψεις εξέκρινα το υγρό ...το οποίο συμπαρέσυρε το μετασυνουσιακό ευφοριστικό εγκεφαλικό μίγμα νευροδιαβιβαστών...
...η διηδονιστική παράσταση τους, ήταν σχετικά πειστική κρίνοντας απο το ότι βγήκα έξω ικανοποιημένος ...δεν ξέρω αν είναι αμαρτία ή ανωμαλία να μου γεννιούνται τέτοιοι παράξενοι πόθοι...αλλά σίγουρα αυτή η κατάσταση για να εκτονωθεί γεννάει την πορνικό θεατρισμό...αυτόν τον ψευτικο υποκριτικό κόσμο του κατ'επίφαση ερωτισμού...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, abelo7979, ekkrhktikos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2016
Φανταστικός και Υπέροχος όπως πάντα..Προσκύνημα
30 Απριλίου, 2016
Μήπως υπήρχε μία εγκράτεια εκ μέρους τους λόγω της ημέρας ?
Καπέλο
C.S.I προ-granny . Μ' αρέσει .
01 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λές κυριε πρύτανη ? ! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελοΜατάκι

δασκαλε ερυθριώ Ντροπή Σπασίκλας
03 Ιουλίου, 2017
Ξερετε αν ειναι καθαρες οι κοπελες στην αλκαμενους 113 και συγκεκριμενα η νικη?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4