Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτό το γραφείο δε μπορώ να καταλάβω ώρες ώρες τι πάραγματα φέρνει εδώ και μας τα πλασάρει για φανταστικές υπηρεσίες. Η πραγματικότητα είναι πολύ διαφορετική από αυτά που αναγράφονται στη σελίδα της ενδιαφερόμενης. Πρωτ΄ από όλα μάλλο πρόκειται για αλβανάκι τουλάχιστον από προφορά και συμπεριφορά, αν και αυτό δεν μετράει. Πρώτο ξενέρωμα ότι ζήτησε τα λεφτά μπροστά λες και παίρνω πρώτη φορά κοπέλα από το γραφειο, ούτε που την δασκαλέψανε καθόλου ότι πάει σε πελάτη. Φιλιά με γλώσσα ούτε γι΄ αστείο. Απλά μου είχε ζαλίσει τ΄ αρχίδια ότι δεν ταιριάζει η χημεία μας και τέτοιες μαλακίες. Δαχτυλάκι στο μουνί ούτε κατά διάνια, φιλιά στο λαιμό, ξεχάστε τα. Τσιμπούκι επιπέδου μεταξουργείου. Το γαμίση ξενέρωτο. Δεν έχω παραπάνω να πω γιατί απλά γιατί δεν αξίζει τον κόπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.321
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BARLONG, Invisible Man, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2016
Εγώ απορώ με τον από κάτω φίλο. Άλλη κοπέλα πήρε;
29 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω απορώ με τον επάνω φίλο. Μήπως πηρε αλλη κοπελλαΧμμμ;
Σίγουρα θα χρειαστει διευκρινιστική καταδρομή για τελικά συμπεράσματα. Πάντως η πρωτη κριτικη ειναι απο παίκτη που εχει γράψει αρκετές και για τις οποιες εχω διαπιστώσει οτι ειναι αξιόπιστες.
01 Μαΐου, 2016
Άμα σας λεω δεν αξίζει, δεν αξίζει. Δεν έχω κανένα λόγω να γράψω ψέματα. Από το AGN έχω πάρει και τη Celina που έκανε τοοοοο τρελό γαμιση και είχα ανεβάσει και πολύ καλή κριτική. Πήρα και Aisha που δεν ήταν καλή. Τώρα η επιλογή δική σας
02 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και ποιος ειπε οτι γράφεις ψέμματα Χμμμ; και εγω εχω γράψει κριτικη αρνητική οταν ο αλλοι διθυραμβιζαν. Απλα υπαρχουν πολυ διαφορετικα γούστα.
03 Μαΐου, 2016
Γενικα , αν η κοπελα δεν ειναι επαγγελματιας με τα τσαρουχια που λεμε, παει καθαρα με τα γουστα. Υπαρχουν πελατες που της ξινιζουν και πελατες που της αρεσουν.
Προσωπικα μου εχουν τυχει κοπελες που σε μενα ηταν αριστες και την επομενη βδομαδα βλεπω κριτικη με τα χειροτερα λογια Money Mouth
Οπως και να εχει +1 για την κρτιτικη σου γιατι αυτο δειχνει οτι κατι παει στραβα με την συμπεριφορα της κοπελας.
06 Μαΐου, 2016
Είχα σκοπό να κλείσω μαζί της, αλλα τώρα μπήκα σε δίλημμα...Χμμμ;
22 Μαΐου, 2016
Αγαπητοί Larson ...Σας ευχαριστώ πολύ για το σχόλιό σας Ματάκι. Εδώ είναι όλη ελεύθεροι να εκφράσουν τη γνώμη τους για μέναΧαμόγελο , αλλά κανείς δεν μπορεί να πη στους άλλους ότι δεν αξιζο . έχετε εκφράσει τη γνώμη σας, αλλά αν σας πω πώς είσαι; και πώς συμπεριφέρεται με την κοπέλα Προσκύνημα, είμαι τόσο ηλικρινησ και μπορώ να σας απδηξω το αντίθετο... η δουλειά μου είναι να σας κάνω να περάσετε όμορφα κει μερικές αξέχαστες στιγμές μαζί μου , αλλά αυτό είναι με την επιφύλαξη των δικαιωμάτων μου. η καθαριότητα , η ευγένεια ... δεν μπορείτε να δείτε κάποιον σαν ένα αντικείμενο που έχετε νοικιάσει για μια ώρα ή περισσότερο και μπορεί να κάνει ό, τι θέλετε με αυτό Κεφάλι σε τοίχο!........(σασ ευχαριστώ για την κατανόηση Καπέλο) me poli agaph IMELDAΈρωτας ( signomi an dn ine kala gramena alla megoogle transleta ta ekana Λύπη )
23 Μαΐου, 2016
Δεν θέλω να κάνω το Δικηγόρο του Διαβολου, αλλα μοιραία θα το κανω. Ο συναγωνιστής Larson εχει 20 κριτικες εκ των οποίων μονο 3 με call girls. Ενδεχομένως να εχει παει και με πολλές ακομα και να μην μπηκε στο κόπο να γράψει, όπως και γω άλλωστε. Σε γενικές γραμμές οι περισσότερες κριτικες ειναι αρνητικές, ιςως γατί εχει ψηλα standards, ιςως γιατι ειναι "περίεργος" χωρίς να προςαπτω Κατι το αρνητικό σε αυτο.Μονο ο ίδιος ξερει.
Η πρωτη κριτικη ειναι απο παίκτη που εγω τουλαχιςτον βρίσκω οτι για μενα ( το τονίζω ) πιο κοντά στα γούστα μου και επομένως αυτή θα χρησιμοποιούσα ως οδηγό. Τη κοπελλα δεν την εχω παρει παρά το οτι τα βυζακια φαινονται πολυ θελκτικά, αλλα καταλαβαίνω και τον προβληματισμό της. Ιςως αν τη δοκιμάσουν και αλλοι συναγωνιστες να διαφωτίστουμε περισσότερο. Πάντως φαίνεται οτι ηταν άτυχης συνεύρεση και για τους δυο. Make love not war Ναι!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8