Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Καρίνα είναι μια ψηλή καστανή κοπέλα. Έχει αρκετά μαυρισμένο κορμί και αδύνατα μακριά πόδια.
Καλούτσικος ο κώλος της, στο πρόσωπο χάνει αρκετά. Εμένα μου αρέσει πολύ. Την έχω δει καιρό τώρα,
και την είχα τεράστια ανάγκη. Είναι συμπαθητική και έχει και χιούμορ. Με τα δικά μου κριτήρια.
Ξάπλωσα και την περίμενα. Ήρθε μέσα και ξάπλωσε και αυτή στο κρεβάτι. Την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα
και εγώ για κάποια λεπτά χάιδευα τα πόδια της και τον κώλο της. Στη συνέχεια μου έβαλε καπότα και μου πήρε
μια αρκετά ρηχή πίπα αλλά έπαιξαν κάποια πορνόδη eye-contacts και ήμουν ήδη καυλωμένος οπότε ήμουν μια χαρά Ματάκι
Πρώτη στάση ανέβηκε εκείνη από πάνω, από τις λίγες φορές που παρατήρησα κοπέλα να μην βάζει κρέμα και ομολογώ ότι
είχα αρκετά καλή αίσθηση. Μετά από κάποια λεπτά την γύρισα στα 4 όπου στήθηκε πολύ καλά. Ξεκίνησα να την γαμάω αλλά ξεκίνησε
να κουνιέται και αυτή. Της ζήτησα να μείνει στον ρυθμό μου Μεγάλο χαμόγελο Δεν την γάμησα για πολύ ώρα ακόμα γιατί δεν κρατήθηκα
και καθώς ζούλαγα τα κωλομέρια της έχυσα με πολύ δύναμη και εκείνη έσμπρωχνε με τον κώλο της προς τα πίσω
για να το ευχαριστηθώ! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, zadren, xilnik και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού