Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κατεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω παρακμιακου οικου ανοχης.Δουλευε η Λολα.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Κολωνου 11 ισογειο στα 15 ευρωΕμμμμ.Προκειται για μια ψηλη νεαρη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο προσωπο , ωραιο μικρο στητο βυζακι , λευκο δερμα , μακρυ μαυρο μαλλι και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Καπου εδω ομως τελειωνουν τα καλα!

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο καλτ δωματιο που μου θυμισε το Φυλης 61 , οπου ειχα γαμησει την μουναρα Αλεξανδρα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα γιατι η κοπελα ειχε ενα δωματιο πριν απο εμενα.Την παρτουζωναν τρεις 18νη πιτσιρικαδεςΝαι!.Ακουγα απο διπλα τις φωνες.Η κοπελα εδειχνε να συμμετεχει στο γαμησιΕμμμμ.Ηταν αρκετη ωρα στο δωματιο! Ωραια λεω απο μεσα μου ο μαλακας θα περασουμε καλα!Μαλακία Εντωμεταξυ θυμομουν οτι καποιος ειχε γραψει οτι ηταν φολαρα στο Κολωνου 11!Κεφάλι σε τοίχο! Ηθελε και 15 ευρω!Γαμήσου Τρομαρα της!Γαμήσου Τεσπα , η κοπελα βγηκε απο το δωματιο και η τσατσα την εκραξε στα Αλβανικα η στα Μολβαδικα , δεν ξερω και γω.Μετα η κοπελα ηρθε στο δωματιο.Ηταν και λες και της ειχα σκοτωσει την μανα!Γαμήσου Ειχε υφος χηρας! Ουτε ενα γεια δεν ειπεΓαμήσου.Το μονο που ειπε ηταν οτι δεν ξερει Ελληνικα.

Αμεσως περασμα προφυλακτικουMoney Mouth.Μηδεν στα προκαταρκτικα.Πιπα γρηγορη και με πολυ χρηση χεριου.Μια αδιαφορη πιπα.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Την γαμουσα αλλα αυτη κοιτουσε την κοιλια μου και το ταβανι!Money Mouth Ενα απλανες βλεμμα!Γαμήσου Το βλεμμα που εχουν τα βοδια!Εμμμμ Την ειχα ηδη βαρεθει.Την εστησα στα τεσσερα για να χυσω με θεα αυτο το υπαροχο κορμι.Αυτη στηθηκε με καμπουριασμενη την μεση.Την γαμουσαΚατσικογάμης και αυτη κοιτουσε κατω το κρεβατι.Ουτε λογος να κανει παιχνιδι με το κρεβατι.Ανεβασα ρυθμο και την βαρουσα στα κωλομερια.Αυτη εβγαζε επιφωνηματα πονου και συνεχιζε να κοιταει τα σεντονιαΚεφάλι σε τοίχο!.Μετα απο λιγο εχυσα.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της και εφυγε χωρις να χαιρετησειΓαμήσου.

Συνοψιζοντας , η Λολα ειναι μια εμφανισιμη πουτανα για τα δεδομενα του Μεταξιου.Καπου εδω τελειωνουν κυριολεκτικα ολα τα καλαΓερο-μύστης.Μηδεν προκαταρκτικαΚεφάλι σε τοίχο!.Αδιαφορη πιπα με χρηση χεριουΚεφάλι σε τοίχο!.Μηδεν συμμετοχη στο κυριως σεξΚεφάλι σε τοίχο!.Με λιγα λογια ΕΠΙΠΛΟ!!!Γαμήσου Ειναι Λολα ειναι ΦΟΛΑΡΑ!!!ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου Δεν σας την συνιστω! ΜΑΚΡΙΑ!!!Γερο-μύστης Ηταν το χειροτερο γαμησι μου το 2016!Κεφάλι σε τοίχο! Το χειροτερο γαμησι επι συγκυβερνησης Συριζα/Ανελ!Κεφάλι σε τοίχο! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού