Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96069
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δε θα πώ για εμφάνιση και συμπεριφορά κτλ ολα αυτά έχουν γραφτεί ξανά και ξανά και υπάρχει πλήρη εικόνα διαμορφωμένη για τη κοπέλα. Μόνο που τη περίμενα μελαχρινή και ήταν ξανθιά αλλά με τα πράσινα ματάκια που έχει της πάνε.

Στα του αγώνα περίμενα κάτι αματερ λόγο της προσωνυμίας Αννυ φοιτήτρια αντ αυτού καταλαβαίνεις ότι είναι καθηγήτρια στο σεξ. Έμπειρότατη. Ο τρόπος που με φίλαγε στο σώμα, στήθος, λαιμό, κοιλιά, και ο τρόπος που κάνει τη πίπα και γενικά το στυλ της δείχνει ότι βιώνει την ευχαρίστηση να γευτεί το ανδρικό κορμί, πείθει υπερ το δέον θα λεγα. Βλέμματα λάγνα, έντονη επαφή, καυλιάρικο ύφος, γλυκιά συνάμα, κάτι από τσόντα κι αυτό στο βγάζει. Σου περνάει την αίσθηση ότι είναι μια γκόμενα που θέλει να γαμηθεί μαζί σου. Αυτό για μένα δείχνει εμπειρία, δε το καταφέρνουν πολλές του χώρου ακόμα και παλιές καραβάνες. Λίγο ακόμα θέλει και θα το τελειοποιήσει η Αννυ.
Ειδικά μετά το τέλος του πρώτου γύρου αυτό το ύφος της γλυκιάς ευχαριστημένης γυναίκας που την ικανοποίησες και αυτό το ακτινοβολεί το πρόσωπο της και τα ματάκια της είναι κάτι που δε το συναντάς σε κοπέλα του χώρου. Η κοπέλα έχει δουλέψει αρκετά τη τέχνη της ανδρικής ικανοποίησης. Ο δεύτερος γύρος ήραν τελείως PSE αφού τη σφυροκοπούσα δυνατά και αυτή φώναζε "έτσι γάμαμε κι αλλo-μη σταματάς-σκίσε με" βιώνοντας το στο έπακρο. Τη γύρναγα στη πίπα που τον έπαιρνε με μανία μέχρι το λαρύγγι και ξανά στα 4 να τη γαμάω πάλι δυνατά.
Δυστυχώς όμως δεν άντεξα τόσο έντονο ρυθμό επι 20 λεπτά και σταμάτησα απ τη κούραση, τα είδα ολα κολυώμενα, ούτε Crossfit να κανα.
Έκατσα αναπαυτικά σε μια δερμάτινη πολυθρόνα αυτή στα γόνατα κατω και μου πήρε μια πίπα επιπέδου πορνοστάρ. Το τέλος ήρθε πάνω της βαρώντας μου μαλακία και αυτή να με κοιτάζει με έμπειρη ματιά.
Αννυ Φοιτήτρια περίμενα - την Αννυ καθηγήτρια συνάντησα, συμμετοχή για όσκαρ. Άνετα γινόταν τσόντα η συνάντηση.

Καλή συνέχεια. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2016
Προσοχή τυπε! Εχεις δαγκώσει τη λαμαρίνα φουλ και αν δε συνέλθεις θα σε τρυγήσει καλαΈρωταςΈρωτας
25 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα οχι ρε τύπε ποιά λαμαρίνα Μεγάλο χαμόγελο
26 Απριλίου, 2016
νομίζω ότι τα παραλές για την πίπα.....εγω την κρίνω ως μιά από τις μετριότερες που μου εχουν κάνει!
N
ng1964
27 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε γενικές γραμμές υπαρχουν συναγωνιστές που συστηματικά υπερβάλλουν χωρίς να εννοώ τη συγκεκριμένη κριτικη. Δεκτό βέβαια οτι η καθε εργαζόμενη κοπελα αναλόγως τα κέφια και τον πελάτη μπορει να επιδείξει διαφοροποίηση στη συμπεριφορά.
28 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παιδια εγω δεν ξερω πολυ απο pc μηπως εχει κανενας το τηλ της anni να κλεισω κανα ραντεβου
29 Απριλίου, 2016
τελικά δίνει η δε δίνει γλωσσόφιλα?
30 Απριλίου, 2016
Φιλε Jason86 δηλαδη Θα ηθελες να την φιλησεις με γλωσσα οταν σε αυτο το στομα περνει τοσες πουτσες ακαποτες...?Χμμμ;
Z
z4
01 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολύ πεταχτά..
02 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε παιδια πως θα βρω την anni ας μου δωσει καποιος τηλ
06 Μαΐου, 2016
Παίζει κάποιος να μ δώσει το τηλ της??
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10