Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348111
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν καθημερινη κ ως συνηθως βαρετη μερα, οποτε αρχισα να ψαχνω τι παιζει στο αγαπημενο μου στουντιο. Ειδα τις παλιες φωτο της Βαλιας, εκεινες οπου φαινοταν το προσωπο της και αρχισα να φτιαχνομαι...περιττο να σας πω οτι μεχρι να σχολασω απ τη δουλεια ειχα ηδη φανταστει σε ποιες στασεις θα την εσκιζα!!!

Φτανω στον οικο και με υποδεχετε η ευγενικη τσατσα, σαλοναρισμα απο τα κοριτσια, δεν θυμαμαι ποια ηταν η δευτερη αφου ειχα κολλησει στη Βαλια. Τυφλωμενος απο τη καυλα τη παιρνω για φουλ στα 100€ χωρις πολλα πολλα. Μπαινω για το ντουζακι μου και ερχεται πριν προλαβω να τελειωσω...οποτε αρχιζουμε κουβεντουλα, πολυ καλη στο σοσιαλ με αρκετη ορεξη.

Αφου βγηκα και ξαπλωσα αρχισε μασαζακι και λοιπα, μεχρι που ο πουτσος μου δεν αντεχε αλλο μακρια απο το στομα της...πολυ καλη πιπα! Αρχικα οπως ημουν ξαπλωμενος στο κρεβατι να τη βλεπω κ μετα σε 69, καπου εκει διαπιστωσα οτι ο κωλος της ηταν λιγο μεγαλυτερος απ' οτι υπολογιζα (με χαλασε λιγο να την αληθεια). Μετα τη βαζω στα γονατα στο πατωμα για να γαμησω το στομα της, αρκετα δεκτικη...και καπου εκει μου περναει καποτα κ μ λεει ελα να με γαμησεις και μου στηνει τη κωλαρα της με τα χερια της στο τοιχο, με καυλωσε η πουτανα!

Οπως τη γαμουσα στα ορθια κ χωρις να βγαλω το πουτσο μ απο μεσα της τη γυρναω προς το κρεβατι απλως για να ακουμπησει τα χερια της εκει κ να συνεχισω να τη καρφωνω. Καπου εκει νιωθω το τελος να ερχεται και κατεβαζω ρυθμους καθως δεν εχω χορτασει. Ξαπλωνω και της λεω να ερθει να γλειψει τα @@ μου, μετα ανεβηκε πανω μου σε reverse cowgirl οπου η κωλαρα της μου ζηταγε σφαλιαρες, δεν αντεδρασε. Συνεχεια με ιεραποστολικο οπου μου κανει παρατηρηση για τα βυζια της, παω για γλωσσοφιλο κ τρωω πορτα...2 απανωτα Χ μου εριξαν τη στυση. Παλι πιπα το μωρο, βγαζω και τη καποτα και μου κανει τα δικα της...αυτη τη στιγμη θελω να τη γλειψω τρελα, οποτε επιδιδομαι σε ενα στοματικο ανευ προηγουμενου..αισθανομαι οτι εχει καυλωσει και αμεσως της λεω να μου βαλει καποτα και στα 4 καρφωμα. Ανα διαστηματα το βγαζω κ τον χτυπαω στα μουνοχειλα της, το μωρο εχει καυλωσει για τα καλα αφου της εβαλα δαχτυλο κ τα ζουμια της ηταν καυτα!!!

Συνεχιζοντας για λιγο ακομα στην ιδια σταση και ιεραποστολικο οπου αυτη τη φορα δεν αρνηθηκε τα γλωσσοφιλα ενιωσα πως ηρθε η ωρα μου, τη βαζω παλι στα γονατα να μου τον παιξει μεχρι να τελειωσω στις βυζαρες της!!!

Αξεχαστη εμπειρια!!!

Στα + το περασμα της καποτας με το στομα κ τις 2 φορες!
Στα - λιγο παραποιημενες φωτο στο προσωπο και τη περιφερεια, ειναι νταρντανομουνο! Αλλα στα δινει ολα!!!

Τα φιλια μου στο κοριτσι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Βάλια
Santiago7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
188
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, f104

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2016
Ναι καλά, και μετά ξύπνησες...
23 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε χαλασε κατι μαστορα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2