Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη την Τρίτη το απόγευμα κ επέλεξα το Νο8. Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και η τσατσά άρχισε τα συνηθισμένα καλά λόγια < ο΄μορφη κοπέλα , θα περάσεις καλά > . Μετά από δύο λεπτά βγήκε από το δωμάτιο και είδα ότι σε θέμα ομορφιάς η τσατσά ο΄χι μόνο είχε δίκιο αλλά είπε κ λίγα. Δεν ήταν κ πολύ ψηλή , μάλλον κανονική αλλά όμορφο πρόσωπο, ωραίο στήθος καθως κ καλή περιφέρεια.
Ρώτησα για έξτρα κ μου απάντησαν ότι έχουμε 69 με 40€ και ελεύθρο στοματικό στα 50€.

¨Οπως έχω γράψει κ σε άλλη κριτική θεωρώ απαράδεκτο με την κρίση να πληρώνουμε 10€ για το 69. ¨Αλλες το δίνουν τσάμπα. Πλήρωσα λοιπόν το 30άρι κ πέρασα στο δωμάτιο . Μέτα από λίγο ήρθε κ η Μπέλλα όπου μου συστήθηκε σαν Τσέχα κ ηλικία γύρω στα 25. ¨Ανετη , φιλική ξάπλωσε στο κρεββάτι κ άρχισε με γλυψειματάκι κ χάδια στο στήθος κ στο σώμα ενώ όταν είχαμε την ανόρθωση προχώρησε στο πέρασμα του προφυλακτικού . Η πι΄πα της ήταν καλή μεν αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό δε.
Στη συνέχεια ξάπλωσε ενώ μετά την γύρισα στα τέσσερα όπου είχα κ ωραία θέα. Μετά από λίγο σφυροκόπημα ήρθε κ το τέλος.
ΣΕ γενικές γραμμές είναι μία όμορφη κοπέλα που κάνει καλό σεξ αλλά έχω βρει κ καλύτερο.
Πάντως την προτείνω κ θα την ξαναδώ σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.450
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Glikoula, AssMaster

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2016
´Ετσι είναι δυστυχώς τα πράγματα.Στην Αθήνα που έχει αφθονία ειναι φτηνό το μουνί.Οπουδήποτε αλλού πληρώνεται ακριβά.Είτε μιλάμε για να βρείς γκόμενα είτε να γαμήσεις στο μπουρδέλο.Εκεί στα Χανιά τουλάχιστον έχετε αρκετά κωλόμπαρα και μπουρδέλα σε σχέση με άλλους νομούς
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1