Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τη Μαιρη, την ειχα τσεκαρει εδώ κι εναμιση χρονο, όταν την ειχα πρωτοδει στο Ακομινάτου 2α. Τοτε ειχε μακρια ξανθα μαλλια, και μου αρεσε πιο πολύ, ενώ τωρα τα 'χει κοψει αρκετα κοντα(και δε της πανε). Είναι αρκετα λεπτη, με δυομισαρι στηθος, και νομιζω ότι εχει χασει καποια κιλα από τοτε.
Οι κριτικες των εγκριτων συναγωνιστων ΤOMMY DEVITO, professorx, από το Ακομινάτου 2α, καθως και του φανουρη, από το Ιασονος 1β, με βρισκουν απολυτα συμφωνο, και αντικατοπτριζουν απολυτα την ιδια ακριβως εικονα που ειδα κι εγω από τη συγκεκριμενη κοπελα.(Σα να μη περασε δηλαδή μια μερα από τοτε).
Οι τελευταιες ενθαρρυντικες κριτικες όμως που ειχε, τουλάχιστον σε μενα, δε βρηκαν ανταποκριση. Ισα-ισα το αντιθετο μαλιστα. Διαψευστηκαν πανηγυρικα.
Βεβαια εχω ξαναπει πολλες φορες, και θα το ξαναπω, ότι ολοι ειμαστε διαφορετικοι, και δε ταιριαζουμε με ολους. Νομος αυτος.
Μπαινει λοιπον στο δωματιο, λεει ένα απλο γεια, και καθεται διπλα μου, κι αμεσως παει να βαλει το προφυλακτικο σε πεσμενο πουτσο. Ότι ακριβως μισω, και απεχθάνομαι.
Λεω, ωραια, εδώ ειμαστε, φολα προ των πυλων......
Τη σταματαω αμεσως, και της λεω, περιμενε, κανε κατι πριν, φτιαξε με λιγο, και μου λεει, κατσε να βαλω το προφυλακτικο, και μετα ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Κουλουριαστηκε σα το σαλιγκαρι διπλα μου, κι αρχισε μια πιπα της πλακας, μονοτονη με χερι, κι αφου μου μισο-σηκωθηκε, μετα κοπων, και βασανων(ηδη ειχα ξενερωσει εγω, ειχε ηδη στραβωσει το πραγμα), της ειπα να ερθει από πανω μου.
Μολις τον εβαλε μεσα, το μονο που ενοιωσα αμεσως ηταν μια ζέστη, και τιποτ' άλλο.
Καμια απολυτως αισθηση από τη τριβη, αφου το μουνι της, κολυμπαγε στη κρεμα, και λογικο ηταν να μου πεσει γρηγορα. Το καταλαβε το ζωον Θυμός και αρχισε να μου τον παιζει, φιλώντας με στις θηλες, και πουθενα αλλου. Αφου μου τον σηκωσε παλι τελος παντων, τη πηρα πισωκολλητα. Αλλα και παλι, τι να νοιωσω μεσα σ' αυτό το πηγαδι μ' ένα κιλο κρεμα ο καψερος...Οποτε παλι μου' πεσε, και της λεω, γυρνα να μου τον παιξεις να μη φυγω και αχυστος, να δικαιολογησω το δεκαευρο, να τελειώνουμε, γιατι ηταν σκετη ταλαιπωρια το ολο θεμα. Τουλάχιστον μου το 'παιζε καλα(αυτό το κατειχε...παλι καλα), και μετα από λιγο καταφερα να χυσω εστω κι ετσι...
Συμπερασματικα, προκειται για μια ανευρη, αγευστη ,αοσμη, αχρωμη, νωχελικη κοπελα, που κανει αγγαρεια, και είναι ακαταλληλη γι αυτή τη δουλεια, τη ξεχνας αμεσως, και πας παρακατω.
Μηδεν προκαταρκτικα, που για μενα είναι το 50% της συνεύρεσης, και χωρις συμμετοχη στο σεξ. Το μονο θετικο είναι ότι δεν εδειξε σημαδια βιασύνης.
Γενικα όμως εχουμε να κανουμε με μια ξεκαθαρη περιπτωση φολας.
Χρονος παραμονης στο δωματιο : 8 λεπτα, σκαρτα κι αυτά, αλλα και τι να το κανεις το παραπανω μ' αυτό το ψοφιμι? Δε θα 'χει να σου προσφερει τιποτα. Πιο πολύ θα χασεις, παρα θα κερδισεις απ' αυτή. ΜΑΚΡΙΑ!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Εκλεκτικός
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
6.278
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, elntinos, petergsp και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού