Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197213
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από αρκετά χρόνια αποχής από το συγκεκριμένο άθλημα και έχοντας επισκεφτεί τελευταία μόνο 2 φορές αντίστοιχο μαγαζί χαμηλά στην Καλλιθέα, είπαμε με την παρέα μου να "δοκιμάσουμε" να επισκεφθούμε το εν λόγω ίδρυμα. Πρώτο σοκ στην είσοδο τα 15€....Money Mouth Μπαίνοντας μέσα ο χώρος είναι σχετικά μεγάλος για μαγαζί του είδους, το γκαρσόνι μας έβαλε σε ένα μεγάλο καναπέ και μας έφερε τα ποτά μας.
Έρχονται κάτι κορίτσια, οι περισσότερες κάτω του μετρίου και με κάτι κωλάθρες εντελώς αντικούκου. Που να μη φορούσαν και τα ψιλοτάκουνα δηλαδή...
Ανέβηκαν 2 ξανθιές να κάνουν λεσβιακό σόου, κώλοι μές στην κυτταρίτιδα, να'ναι καλά τα 15ποντα, γιατί θα ξερνάγαμε εντελώς. Ανέβασαν και έναν άμοιρο θαμώνα να τους κάνει παρέα πάνω στην πίστα, αλλά του κακομοίρη ούτε που του σηκώθηκε...
Ο αράπης με την βοϊδόπουτσα, γαμούσε την Καρολάιν γύρω στο μισάωρο, αφού την είχε πριν ξεκατινιάσει με ένα dildo και μετά με όλο το χέρι του μέσα στο μουνί της... Μετά την γυρνούσε στα τραπέζια να βλέπουν όλοι πως τη γαμάει. Εντάξει ρε μάστορα, κατούρα και λίγο... Δεν ανακάλυψες τον τροχό. Σημειωτέον πως δεν είμαι φαν των σόου γενικότερα, εκτός από τους κλασικούς σωληνοχωρούς, αλλά αυτό είναι μονάχα η άποψή μου... Ούτε όμως και στους υπόλοιπους άρεσε, άρα...
ΟΚ, αν είναι να πηγαίνω σε στριπ για να τρώω την πούτσα του καθενός μέσα στη μάπα και να βλέπω γκόμενες κάτω του μετρίου, κάθομαι και σπίτι μου. Τα δε 15€ είσοδο, πολλά. Βασικά δεν θα έπρεπε να έχει καθόλου είσοδο.
Χορούς δεν πήρα, δεν θυμάμαι αν πήραν οι υπόλοιποι από την παρέα, ποτά δεν μπορώ να πω γιατί πήρα μια μπύρα. Πάντα παίρνω κάτι σφραγισμένο σε αυτά τα μαγαζιά γιατί έχω τύχει κάτι απίστευτες μπόμπες στο παρελθόν...
Πάρκινγκ σχετικά εύκολο στα γύρω στενά.
Θα το σκεφτώ πολύ να ξαναπάω. Πήγαμε να περάσουμε καλά αλλά ΔΕΝ. Στο μισάωρο πάνω ξενερώσαμε και μετά από λίγο τον πούλο.

Αναπολώ με μεγάλη νοσταλγία τα στριπ 10 χρόνια πίσω, με τα θεόμουνα από τις Ρωσο-ουκρανικές και Βαλτικές γειτονιές...Προσκύνημα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, STAVROS6969, lidonik και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού