Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128492
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Kαλησπερα καυλιαρηδες. Παρασκευη βραδυ και ο γνωστος ηχος του τιντερ χτυπαει στο κινητο.(οι φιλοι μου με κοροιδευουνε που παιζω απο εκει αλλα για εναν καυλιαρη κυνηγο ειναι ενα ακρως χρησιμο εργαλειο). Τελωσπαντων, τουριστρια στην αθηνα η κοπελα ψαχνοταν να γαμηθει πριν γυρισει στην χωρα της. Δεν χανοταν τετοια ευκαιρια για τρυπημα χυστες μου. Μην τα πολυλογω συννενοηση μπαμ και την φορτωνω και σκαμε πριαμο.Ναι! Παρκινγκ δεν μου φανηκε ευκολο, πολυ πυκνοκατοικημενη η περιοχη, απλα ευτυχως ειχε χωρο μπροστα στο ξενοδοχειο διαθεσιμο και το πεταξα εκει. Μπαινουμε μεσα ευγενεστατος ο κυριος τσατσορεσεπσιονιστ, διαλεξα το φτηνο δωματιο. Λετε πιο κατω για κατι λαμπαδες στην υποδοχη, δυστυχως δεν τις πετυχα. Κατι θα παιζει παντως με αυτες. Στα του δωματιου, μια χαρα ηταν το δωματιο. Σχετικα καθαρο θα ελεγα. Δεν προσεξα κατι βρωμικο. Εδω που τα λεμε,δεν πηγα να τριφτω στην μπιχλομοκετα ουτε ειμαι του υγειονομικου, ενα πουτσο εριξα στα γρηγορα κ εφυγα. Πολυ καλη εντυπωση μου εκανε ο κοκκινος φωτιςμος. Πολυ αισθησιακος και εφτιαχνε ωραια ατμοσφαιρα. Μετα το γαμησι Κατσικογάμης παρρηγηλα και κατι ποτα και αμεσως μου τα εφερε η συμπαθεστατη κυρια εκ ρωσιας πιθανοτατα. Γενικα πολυ ευγενικο σερβις. Αυτα γενικα,το προτεινω θα ελεγα καλη επιλογη για τα λεφτα του,απλα προσεξτε πως θα πατε γιατι μου φανηκε δυσκολη η περιοχη για παρκαρισμα. Δεν θα το λεγα και τρελα διακριτικο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, nekrothaftis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού