Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92427
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα στην παρεα
λοιπον αφου για λογους δουλειας κ ωραριου δεν καταφερα να βρεθω με σεξυαννα κ αννα γλυκοπιπινακι πηρα τηλ την βικα κ αιφνης αμεσως κλειστηκε το ραντεβου για μαρκο
φτανω στο χοτελ μπαινω καλησπεριζω κ με ενημερωνει η κοπελα οτι ολα τα δωματια ειναι φουλ κ πρεπει να περιμενω
εγω ειχα δωσει ραντεβου στις 8 με βικα για μια ωρα κ επρεπε να ημουν πισω στη δουλεια το πολυ στις 9 15
βγαινω εξω μπαινω αμαξι κ ενημερωνω τη βικα τι ειχε προκυψει κ να το ακυρωσουμε μου λεει ειμαι απεξω απο χοτελ φευγω για σκαραμαγκα ελα δεν σε αφηνω ετσι να φυγεις με τα πολλα βουρ για σκαραμαγκα ωρα 8 15 σκαει μυτη κ βικα σκανε τα καφεδακια κ αφου κανω κ ενα τσιγαρετο παπαστρατος ν 9 που λεει κ το παλιο ασμα ξεκιναει η βικα μια τσιμπουκαρα που σειστηκε οχι το μπομπονερα που λεει κ ο φιλος αλλα κ τον σαν μαμες μαζι χαχαχαχαχχαχαχαχαχα
τεσπα αφου εγινε η εκρηξη τις σαμπανιας κ γεμισε το στομα της βουρ για μπανακι βγαινω κοιταζω ωρα ειχε παει 8 50 λεω στο κοριτσι δεν γινεται αλλα αυτη εκει να τραβαει το πεος
ρε σατανεα λεω απο μεσα μου χαχαχαχααχαχαχ
τεσπα τις εξηγω οτι δεν μπορω λογω δουλειας κ αλλη φορα θα συνεχισουμε τις δινω τα λεφτα κ προς τιμην τις δεν μου πηρε ουτε τα μισα
αυτα συναγωνιστες φιλτατοι χυστες ελπ[ιζω να βοηθησα κ εγω με τη σειρα μου οσο μπορουσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
lasme64
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
57
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, tasospp, ytrytr και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2016
Αυτό που έγραψες, ότι δεν σου πήρε ούτε τα μισά, και μάλιστα ενώ δεν έφταιγε εκείνη που δεν είχες άλλο χρόνο διαθέσιμο, δεν το κάνουν πολλές. Μπράβο της!
23 Απριλίου, 2016
Ρε μαν τι δεν σου πήρε ούτε τα μισά? 80 ευρώ είναι η ώρα!
26 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

80 ειναι κανονικα ρε φιλε κ λεω δεν πηρε ουτε τα μισα τι δεν καταλαβαινεις?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3