Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
20 χρόνια σχεδόν στη φυλής πρώτη φορά με εκνεύρισε τόσο πουτάνα που έφυγα στη μέση της πράξης άχυστος.
Κατέβηκα καυλωμένος αλλά ήρεμος αναζητώντας κοπέλα που να προσφέρει ελεύθερο στοματικό και σεξ σε όλες τις στάσεις.
Η τσατσα αναφερε ελευθερο στοματικο,69,ολές τις στάσεις και τελειωτικο στα βυζιά για τη Μαρία που φαινόταν φρέσκια (γύρω στα 25)και ειχε πολλά υποσχόμενο βλεμμα.
Στο δωμάτιο μεταμορφώθηκε σε βαριεστημένη και γκρινιάρα κωλόγρια που της φταίνε ολοι.
-Μην ανοιγεις τα κωλομέρια μου πονάω...
"Ωχ" λέω μεσα μου δεν πάμε καλα και αυτη πάει να φορέσει καπότα...
-Δεν κάνεις ελεύθερο στοματικό;Έτσι δεν είπε η τσατσά;
-Κάνω μόνο σε πεσμένο πούτσο.Εσυ είσαι καυλωμένος οπότε δεν χρειάζεται.Ασε που μπορεί να σου φύγουν στο στόμα μου...
Μετά από μια μετρια πιπα και με τελειως αμυντικη σταση του σωματος για να μην χουφτωνω της ζήτησα να ανέβει από πανω μου.
-Όχι,εσύ να έρθεις από πάνω μου! λέει και με αφήνει μαλάκα
-Μα γιατί δεν κάνεις τίποτα και βαριέσαι; Αφου σε πλήρωσα.
-Πρέπει να είσαι πιο γλυκός με τις γυναίκες...
-Πλήρωσα και ηρθα να περάσω καλά.Εσύ δεν κάνεις τίποτα.Δεν ήρθα για να μου πείς τι να κάνω...
Σύνεχισα λίγο το διάλογο σε χαμηλό τόνο και κατάλαβα οτι πρόκειται για νούμερο που δεν καταλαβαίνει τίποτα.Ντύθηκα και έφυγα κλαιγοντας το 20αρικο.Θα δοκιμάσω πάλι το βράδυ σε αλλο μπουρδελάκι.Ελπίζω η συγκεκριμένη σαβούρα να εξαφανιστει συντομα απο τη φυλης μιας και είναι κριμα να εχουν πέσει λεφτα για ανακαινιση στα σπιτια αλλα οι πουτάνες να ειναι μάπα.Πρόκειται για κακή επαγγελματια που εκτός από μετριας εμφανισης είναι και αγενέστατη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
924
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kwstasxal, MetalG και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2016
Θεμελιώδες Αξίωμα: ¨Όταν δεν δουλεύει το μπουρδέλο ΔΕΝ αλλάζουν κρεβάτια ΑΛΛΑ πουτάνες!!!!!!
23 Απριλίου, 2016
Μου θυμησες της παλιες κακες εποχες με την ελλεινηδες πουτανες!!!
23 Απριλίου, 2016
Έτσι να μαθαίνουμε ΟΛΟΙ τις ΦΟΛΕΣ, όπως η ΜΑΡΙΑ, να μην πατάμε ΠΟΤΕ.
ΘΕΝΚΣ, ΑςςΜάστερ!

Ναι!
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
02 Μαΐου, 2016
Απο τα λεγομενα σου καταλαβα οτι ειναι η ιδια βρομιαρα σκατοαλβανιδα που εχω γραψει κριτικη πιο κατω σαν Μονικα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4