Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από 6μηνη απουσία από τα πέριξ λόγω αλλαγών εργασίας (γαμημενη κρίση) έφτασα στην Φυλής κατά τις μία το βράδυ και είπα να τσεκαρω το καινούργιο μαγαζί στην Φιλιππιδου 11.
Το μαγαζί είναι μαγαζαρα όπως το περιγράφουν οι συναγωνιστές δηλαδή επιπέδου στούντιο , ο τσάτσος ευγενεστατος ανακοίνωσε και full πρόγραμμα άρχισε το εικοσαρι να ξυνεται στην τσέπη μου,βγήκε και το μωρό στο στύλ που μου αρέσει ψηλή μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά αδύνατη οπότε μπουκαρα με την μία στο δωμάτιο Νο3 .
Το μωρό μπήκε λίγο μετά και με ρώτησε για το ακαποτο της είπα ναι και άρχισε τα προκαταρκτικά φιλιά στο στήθος και λοιπά λίγο ψοφια είναι η αλήθεια αλλά όπως με ενημέρωσε ο τσάτσος μετά ήταν η δεύτερη σερί βάρδια της κοπέλας.Εγώ εντωμεταξυ χουφτωνα και ρώτησα 20;; 21 απάντησε δεν ξέρω πόσο χρονών ακριβώς είναι πάντως είναι του γάλακτος χωρίς τατουάζ και με επιδερμίδα σπέσιαλ.
Στο τσιμπούκι θα διαφωνησω με τους συναγωνιστές μία χαρά deepthroat έκανε στους 18 πόντους μου τώρα αν κάποιος έχει ανακόντα ας πάει στην linda lovelace .Το καραμελωμα στα αρχιδια όντως έδειξε απειρία όπως και με το στήσιμο το οποίο δυσκόλεψε την "κολονοσκόπηση" αλλά αυτό είναι επικίνδυνο κυρίως για εκείνην γιατί άμα πέσει σε κανέναν μαλάκα καυλωμενο με κανένα μεγάλο εργαλείο θα της κάνει καμμία ζημια.
Εγώ πάντως διεκρινα προθυμία και στις απαιτήσεις μου για αλλαγές στάσεων για να πετύχω το επιθυμητό αποτέλεσμα (ξεκωλιασμα) και δεν υπήρξε καμμία πίεση από τον τσατσο παρόλο που ημουνα μέσα πάνω από 20 λεπτά.
Ή σεμνή τελετή πήρε τέλος με ράντισμα με χυσια στα βυζακια της και εμένα καταιδρωμενο bottomline θα την επισκεφτω πολύ σύντομα ξανά μιας και η όλη εμπειρία ήτανε στουντιακη δηλαδή μαγαζι-κοπελα-προγραμμα-χρονος επίσκεψης και μου κόστισε 20 αντί για 100 που θα εδινα σε κάποιο στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lopedelmozo, Invisible Man, amjik

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2016
Αμεσως μετα την κριτικη μου για την Ηλεκτρα , εγραψε κριτικη και ο Μονοκερος κριτικη για την Ηλεκτρα.Εντωμεταξυ ειχε να γραψει κριτικη απο περυσι το καλοκαιρι!ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1