Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369953
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Μετά από κάποιο διάστημα απουσίας μου επανήλθα χθες στο γνωστό κλαμπ του πειραιά με συντροφιά μου μια πρωτάρα γυναίκα στον χώρο του σουίνγκ ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Άφιξη στο μαγαζί γύρω στις 24:00,δεν πληρώσαμε είσοδο λόγω ημέρας και περάσαμε στον χώρο του κλαμπ όπου εκείνη την ώρα υπήρχε ένα ακόμη ζευγάρι.Αφού ήπιαμε το ποτό μας και χαλαρώσαμε το ζευγάρι μας προσκάλεσε για παιχνίδι στον χώρο της αριστερής κουρτίνας.Η δικιά μου ήταν κάπως επιφυλακτική αλλά τελικά την έπεισα με την βοήθεια της έταιρης κυρίας και πήγαμε στον χώρο του παιχνιδιού.Γδυθήκαμε και ξαπλώσαμε πλάι πλάι,ξεκινήσαμε γλωσσόφιλα ο καθένας στην δικιά του και γλείψιμο στα ωραία βυζιά τους ΓλώσσαΓλώσσα.Τις βάλαμε να χαιδεύονται μεταξύ τους και να γλείφει η μία τα βυζιά της άλλης ενώ σύντομα έπαισαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα μεταξύ τους.Η δικιά μου αρχικά είχε κάποια αμηχανία αλλά γρήγορα την ξεπέρασε και έβγαλε μια δυνατή καύλα με την άλλη κυρία η οποία ήταν έμπειρη στο παιχνίδι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Στην συνέχεια τα κορίτσια ασχολήθηκαν και με μας που είχαμε καυλώσει τρελά και άρχισαν να πιρφορίζουν τα καυλιά μας ενώ γρήγορα τα πήραν στο στόμα τους χιαστί (η δικιά μου του κυρίου κι εμένα η δικιά του).Πολύ ωραίο βαθύ και υγρό τσιμπούκι ενώ έλεγα στην συνοδό μου πόσο γουστάρω να την βλέπω να τσιμπουκώνει τον τύπο Ναι!Ναι!.Δυστυχώς η φάση δεν προσώρησε περισσότερο σε φουλ ανταλλαγή,οπότε αρκεστήκαμε σε γαμήσι το ένα ζευγάρι δίπλα στο άλλο με τις γυναίκες να χαιδεύονται μεταξύ τους.Αφού χύσαμε όλοι τα παιδιά μας ευχαρίστησαν και μας χαιρέτησαν.Λίγο αργότερα συνάντησα ένα φιλικό μου ζευγάρι οι οποίοι είχαν έρθει πολύ καυλωμένοι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Και αυτή όμως η γκόμενα ήταν πρωτάρα στο άθλημα,οπότε τους αφήσαμε να κάνουν την αρχή μόνοι τους κι εμείς ήπιαμε άλλο ένα ποτό στο μπαρ.Το ζευγάρι είχε πάει στην απέναντι κουρτίνα και σε κάποια στιγμή μας έκανε νόημα να έρθουμε ΧαμόγελοΧαμόγελο.Μπήκαμε μέσα και είδαμε την τύπισσα να πιπώνει με μανία τον φίλο μου και μετά να του κάνει ένα υπέροχο ισπανικό με τα ζουμερά 3,5αρια βυζιά της.Αμέσως έγδυσα την δικιά μου και έκατσα δίπλα στον φίλο μου,ενώ έβαλα την δικιά μου να με πιπώνει.Ταυτόχρονα χάιδευα τα βυζιά της άλλης,ενώ μετά από λίγο μου έφερε και την κωλάρα της στο πρόσωπο.Δεν με άφησε να δαχτυλιάσω την μουνάρα της αλλά έβαλα την δικιά μου να την χαιδεύει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η τύπισσα ήθελε σαν τρελή την πούτσα του φίλου μου και ξεκίνησαν να γαμιούνται παθιασμένα μπροστά μας.Εμείς ήμασταν όρθιοι μπροστά τους,εγώ δαχτύλιαζα την δικά μου και αυτή πιρφόριζε το σκληρό καυλί μου.Ο φίλος μου έχυσε μετά από λίγο και συνέχιζε να δαχτυλιάζει την δικιά του,ενώ εγώ πήρα το χέρι της δικιάς μου και το έβαλα στο καυλί του.Καύλωσα πολύ που αρχικά δίστασε αλλά μετά της άρεσε η αίσθηση να χαιδεύει ένα ακόμη καυλί ΧαμόγελοΧαμόγελο.Είχαμε καυλώσει τρελά και οι 2 και μου είπε πως έχει τεράστια ανάγκη να της σκίσω την μουνάρα.Την πέταξα στο στρώμα και άρχισα να την σφυροκοπάω με όλη μου την δύναμη ενώ της έλεγα πόσο γούσταρα να την βλέπω να παίζει με άλλα ζευγάρια.Το μουνί της ήταν μούσκεμα κι έτσι χύσαμε σχεδόν ταυτόχρονα φωνάζοντας δυνατά από καύλα και ηδονή.Αφού αποχαιρέτησαμε το παιδιά που συνέχισαν για φαγητό πήγαμε στο μπαρ όπου ο εκπληκτικός μπαρμαν μας έφτιαξε πολύ δυνατό κοκτέιλ και χαλαρώσαμε για λίγη ώρα ακόμα.Να σημειώσω εδώ ότι δυστυχώς θα φύγει στα τέλη του άλλου μήνα για γνωστό κοσμοπολίτικο νησί αλλά θα επανέλθει τον σεπτέμβρη.Αποχώρησαμε κατά τις 03:30 όπου δυστυχώς μάθαμε ότι η επόμενη τρίτη θα είναι και η τελευταία που θα είναι το μαγαζί ανοιχτό γι αυτή την σεζόν(μόνο παρασκευή και σάββατο για την καλοκαιρινή περίοδο).Μια ιδανική μέρα για πρωτάρηδες που όσοι επιλέγουν βγαίνουν κερδισμένοι ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο.Μοναδικό μείον για μένα ότι δεν παίζονται καθόλου ελληνικά που γουστάρω και φτιάχνομαι πολύ και ίσως θα ταίριαζαν όταν είναι έτσι χαλαρή η κατάσταση σε συνενόηση και με τους υπόλοιπους θαμώνεςΚουλΚουλ.Το σάββατο θα υπάρξει και μια κλήρωση για 7 τυχερά ζευγάρια όπως μάθαμε Χαμόγελο,καλά να παιρνάμε με πολύ παιχνίδι και περισσότερα ζευγάρια σε τέτοιους ωραίους χώρους
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
-
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, xenitemenipsixi και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2016
Να κάνω μια διόρθωση,την καλοκαιρινή περίοδο το μαγαζί θα λειτουργεί πέμπτη-παρασκευή-σαββάτο Ναι!Ναι!.Αν μπορεί κάποιος μοντ το διορθώνει και στην κριτική μου Καπέλο
24 Απριλίου, 2016
Κωστακης ο οργιομυστιοςΝαι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2