Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα ομορφο ζεστο βραδι και περασμα από μεταξουργειο για να δοκιμασω γαμησι στο 10ρικο.
Μπιχλα και ασχημες κοπελες σε μερικα από τα τσαρδια που μπηκα.Μερικα μυριζαν και ασχημα.
Στον εν λογω οικο τουλάχιστον μυριζε ένα ευχαριστο αρωμα.
Μια κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι και ομορφο προσωπο παρουσιαστηκε λεγοντας μονη της το πρόγραμμα.
Το κορμι της πολύ ομορφο, και γενικα το συνολο της εμφανισης μου φανηκε αρκετα σεξι.
Την ρωτησα αν μπορω να μεινω για παραπανω ωρα στο δωματιο και μου ειπε το αντιστοιχο αντιτιμο.
Το εδωσα γιατι μου εβγαλε μια ζεστη συζυγικη αυρα και επειδή ηθελα να κανω σεξ με μια πιτσιρικα.
Η κοπελα ηρθε στο δωματιο και εβγαλε το σουτιεν της οπου γευτηκα για αρκετη ωρα τα ομορφα βυζια της,
εκατσε διπλα μου,μου εβαλε προφυλακτικο και μου πηρε μια πιπα παρα πολύ καλη αρκετα βαθια.
Της ζητησα να ανεβει από πανω μου οπου με καβαλησε και αρχισε να κουνιετε με ωραιο σεξι ρυθμο,
εγω χαϊδευα τα ομορφα στηθη της και τους μηρους της, την εβαλα στα τέσσερα οπου τυλιξε τις γαμπες της
γυρω από τις δικες μου και ακολουθησε ένα ομορφο αργο πισοκολλητο γαμησι με δυνατα βαθια χτυπήματα...
η κοπελα αναστεναζε και εδειχνε ότι της αρεσε αρκετα αυτή η σταση.
Τελευταια σταση η συζυγικη οπου χαϊδευα τα σφιχτα νεανικα μπούτια της και εγλειφα το λαιμο της,
η ιδια βαριανασαινε στο αυτι μου.
Στο τελος η κοπελια ειχε γινει αρκετα υγρη και εγω τελειωσα μεσα της ...
Πολύ καλη στις υπηρεσίες της η δεσποινίς corina, κανει ερωτα με τον πελατη και χαιρεται το γαμησι μαζι του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Corina
CRYPTON X
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, sanexxx69

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2016
Πόσο παραπάνω έδωσες μυστη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1