Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Εμμανουέλα έχει εμφανιστεί στο παραπάνω ίδρυμα αρκετούς μήνες σχεδόν από τότε που άνοιξε τις πύλες του...Όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα,απαλή επιδερμίδα,γλυκό πρόσωπο που μετατρέπεται σε έκφυλο και πλούσιο στήθος,φυσικό.
Ενώ αρκετές φορές που πέρασα απο το ίδρυμα μου άρεσε άργησα να κάνω την κίνηση για τα ενδότερα...Έτσι λοιπόν τη περασμένη Κυριακή κατηφόρισα για το εν λόγω μαγαζί με σκοπό να την γνωρίσω καλύτερα...Αφού πάρκαρα ανέβηκα και με υποδέχτηκε η υπηρεσία.Η Εμμανουέλα ήρθε στο σαλόνι με ένα σέξυ δυχτυωτό...Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο του οίκου...!
Έκανα ένα μπάνιο και την περίμενα...Ήρθε μετά από λίγο με αρκετή όρεξη,μιλήσαμε για κάποια λεπτά και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά.Φιλιά αρκετά σε όλο το σώμα και στο λαιμό αλλά και γλωσσόφιλα.Αρκετή ώρα πιπίλισα το στήθος της,ενώ αυτή κατέβηκα πιο κάτω για να ασχοληθεί με τα @@@κια.
Πλούσιο καραμέλωμα στα α@@@κια και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό και με ωραίες κινήσεις της γλώσσας.
Πρώτη στάση στο σεξ με την Εμμανουέλα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Μικρή διακοπή για λίγο 69 και επαναφορά στο σεξ με πισωκολλητό.Το στήσιμό της άψογο σε αυτή τη στάση...Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για κάποια λεπτά χωρίς ίχνος πίεσης.Με ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Συμπερασματικά τα θετικά σχόλια οι καλές κριτικές των συναγωνιστών επιβεβαιώθηκαν,η Εμμανουέλα αποτελεί πολύ καλή επιλογή για μία "γνωριμία" και συνάντηση σε στούντιο...!
Αυτά για την εμπειρία μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2016
Που μπορούμε να μάθουμε τις ώρες που δουλευει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1