Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νικολ ξανθια προμιλφ, με εψησαν οι 2-3 φωτογραφιες της στο γνωστο σαιτ, φενοταν τουμπανακι, αλλα βγηκε απο το
κουζινακι μια ψιλη αδυνατη παρουσια με καμενο ξανθο μαλι, προσωπο που δεν σε εξιταρει ψιλοαγριο η ωρα ηταν
περασμενη και αποφασισα να ρισκαρω, πληρωνοντας το απλο 40αρι.
Η Νικολ μπηκε μεσα και κρατουσε μια αποσταση, θελοντας να εχει αυτη το πανω χερι οπως και το ειχε, Ελληνικα γιοκ,
Αγγλικα γιοκ, λεει μονο ρωσικα αν και ειναι απο ουκρανια αν θυμαμαι μου ειχε πει, φορουσε εσωρουχα στ χρωμα του
δερματος, το μαλι της οπως ειπα ηταν απεροιποιητο καμενο σαν απο οξυζενε μου φανηκε.!! προσπαθησα να την παιξω, αλλα
κρατουσε μια σταση καθοδηγησης, εβγαλε το σουτιεν της, οι βυζαρες της ειναι πεσμενες και σχετικα σκληρες εσωτερικα
μου φανηκε σαν να εχουν σιλικονη μεσα, αλλα δεν βαζω στοιχημα, εχουν ωραιο κρεμαστο σχημα με πολυ καλη ρωγα, αλλα δεν με αφησε να της χορτασω, παιχνιδια με τα βυζια της στον πουτσο μου, στο κορμι μου, φιλια της σε ολο το σωμα μου μου τον εκανε μπομπα.!! η πιπα της καλη, με εφερε στα ορια μου, αλλα μετα απο ενα σημειο μιας και το ειχε παρει μονοτερμα, ενιωθα να μου πεφτει μεσα στο στομα της, η θεση του κορμιου της μακρια απο τα χερια μου, την σταματησα και ανεβηκε απο επανω, εκει χτυπηθηκε ανελεητα σαν κομπρεσερ, παθιασμενα τρελα, μου θυμισε μια Αλεξανδρα που δουλευε Ερρημιτη με ενα καψιμο κατω απο τα βυζια τοτε, αν την θυμαται κανενας, που ανεβαινε πανω στον πουτσο και νωμιζες οτι γινετε σεισμος στο δωματιο, το ιδιο πραγμα και αυτη, δυνατο ξεσκισμα απο μερους της που εμενα σαν light fucker, δεν μου αρεσει, την γυρησα απο κατω, οπου και εκει δεν εμεινε σε υσηχεια, κουνιοταν σαν τρελη, σαν να ελεγε αντε να τον ξεπεταξω...της γυρησα το ποδι στα πλαγια ωστε να την κωψω την φορα μπας και γαμισω σαν ανθρωπος και οχι σαν Γιουσειν μπολτ σε 100αρι, τα βυζακια της πεσανε στο πλαι, και περνανε ωραιο σχημα, καπου εκει της τα εδωσα μεσα
στην μουναρα της, ντυθηκε και με καληνυχτησε.
Γενικα η Νικολ εχει συμετοχη στο φουλ, αλλα εμενα δεν μου αρεσε η ολη σταση της, λυσαρα δεν μου φανηκε γιατι ειχε
ενα παγωμενο υφος να κανω την δουλεια μου να φυγω, η οποια ουτε επαγκελματικη μου φανηκε, καποιος ο οποιος μπορει
να την ξεκληδωσει μπορει να περασει καλα, εγω δεν προκειτε να ξαναδοκιμασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, topscorer, extramask και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2016
Αλεξάνδρα στην Ερημίτη, αξέχαστο γαμήσι. Όταν βγήκα από δωμάτιο μου λέει ο συναγωνιστής "μεγάλε τι έγινε, νόμιζα ότι θα έσπαγε το κρεβάτι" Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1