Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιρελα Ρουμανα γυρω στα 30,πολλα χρονια στο χωρο γνωστη απο τη θητεια της στο Βαρδαρη.Μελαχρινη,ψηλη,ομορφη σωσιας της Βανδη,με κορμαρα που οσο περνανε τα χρονια τοσο πιο πολυ τελειοποιειται.Απιστευτα ποδια,πανεμορφο κωλαρακι και μικρα ομορφα τρυφερα βυζακια.Ειχα να τη γαμησω χρονια απο τον Βαρδαρη ακομα και μπηκα ξανα με 40ε για 69

Προσχαρη και ευγενικη κοπελα,σε κανει να νιωσεις ανετα απο την πρωτη στιγμη σταθηκε ορθια μπροστα μου στο κομοδινο οπου δεν κρατηθηκα και ορμηξα κατευθειαν στον κωλο της.Και μονο που τον ακουμπας με τη μουρη σου καυλωνεις...και καπου εκει αρχιζει η ωρα του παιδιου Κεφάλι σε τοίχο!...της φανηκε πολυ αστειο και αρχισε να γελαει γυρισε και με εσπρωξε με δυναμη πισω στο κρεβατι και με καβαλησε χωρις να κατσει πανω μου ομως και αρχισε τις παλιες μαλακιες της να με γαργαλαει να με τσιμπαει,να θελει να παλεψουμε...ειναι και δυνατη δε την κουμανταρεις ευκολα.Και εκει καταλαβα οτι δεν εχει αλλαξει τιποτα τοσα χρονια και θα ζησουμε σκηνικα Βαρδαριου.
Λιγο ρουφηξα τις ρωγες της,λιγο μου επαιξε για πλακα τον πουτσο και αμεσως εβαλε καποτα με αερα σε πεσμενο πουτσο.Στηθηκε πλαγια στα 4 οπου εκανε κατι σαν πιπα,κατι σα να μου ηθελε να μου ξεριζωσει τον πουτσο,κατι σα να την ενοχλουσε και ηθελε να το εξοντωσει με τα δοντια της....σε καποια στιγμη της φανηκαν ενοχλητικα και τ'αρχιδια και αρχισα να ζουπαει για να τα σπασει μαλλον...
Τη χαϊδευα λιγο μουνακι και κωλο απο πισω αλλα τραβιοτανε...
Γυρισε σε 69 οπου εκει απολαυσα και δε χορταινα το πανεμορφο μουνακι και τη σφιχτη κωλοτρυπιδα οπου εχωνα σε βαθος τη γλωσσα μου

Την σταματαω γιατι δεν ειχε νοημα,την λεω χαϊδεψε με λιγο να τον παιξω εγω μπας και μου σηκωθει και γινει τιποτα.Τελοσπαντων με χαϊδευει μου γλειφει λιγο τις ρωγες και εκει που χαλαρωνω και παω να καυλωσω λιγο μου παταει μια δυνατη τσιμπια στην κοιλια και με ξενερωνει εντελως
Κανουμε μια προσπαθεια να τη γαμησω,τωρα με μισοκωμενο πουτσο και γεματο αερα καποτα τι να γαμησεις...της τον χωνω λιγο και σιγα σιγα παιρνω τα πανω μου,και παλι ενω με χαϊδευει τρυφερα αρχιζει και με τσιμπαει και εκει τελειωνει το σκηνικο.

Την λεω ελα κατσε στη μουρη μου να σε γλειφω και να μου τον παιζεις να χυσω...το δεχεται ευχαριστως και απολαμβανω ενα απο τα πιο ωραια γλειψιματα της ζωης μου σε μουνι και κωλο,την αρεσε και αυτην και κουνιοταν πανω κατω και μου καρφωνε τη σουφρα της στη γλωσσα μου.Ε μετα απο λιγο τελιωσα με το παιξιμο...λιγη κουβεντουλα,λιγες χαζομαρουλες ακομα και αποχωρησε

Συμπερασμα...ειναι η πιο μουναρα απ'ολες,ειναι πολυ καλο κοριτσι και ευγενικο αλλα στο σεξ ειναι ασχετη τοσα χρονια και δεν εχει εξελιχθει καθολου,Φερεται σαν τη μικρη σου αδερφη που θελει συνεχεια να σε πειραζει και να σε ενοχλει και θες να τη σφαλιαρισεις αλλα δε το κανεις γιατι κατα βαθος ειναι αγαπησιαρικο πλασμα.Μονο για την εμφανιση και μονο για να τη γλειψεις αξιζει αλλα ουσια τιποτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.190
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gl, kostkast

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2016
Ρε Αλ εχεις ταλεντο στο γραψιμο ....ειναι σαν να το ζεις ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1