Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Χθεσινη καταδρομικη προς αναζητηση στυλιαριου και κατοπιν υπόδειξης συναγωνιστη οδηγηθηκα στο εν λογω μαγαζι(το αριστερο απο τα δυο).εκει μου παρουσιαστηκε ενα πιπινι γυρω στο 1.60 αδυνατουλα(οχι οσο θελω) με μαυρο μαλλι πιασμενο κοτσο...Λεω δεν γαμιεται ας την δοκιμασω...μετα απο κανα τεταρτο εισηλθε η πιτσιτικα και αφου συστηθηκαμε με προστακτικο υφος μου ειπε να ξαπλωσω.Εκει διαπιστωσα οτι δεν είχε επιπεδη κοιλια (μαλλον την ρουφαγε)οπως νομιζα στο σαλονι.Της ζητησα να βγαλει το σουτιεν και μολις το εκανε επαθα σοκ ...η κοπελα πατοτι πιπινα (γυρω στα 20)εχει απαραδεκτο και μικρο στηθος.Σαν δυο μικρες σακουλες ηταν τα βυζια της...Αφου τελειωσε την μετρια πιπα της ζητησα να ανεβει απο πάνω όπου αρνηθηκε(εκει εκνευριστηκα γιατι στο σαλονι ειχε ανακοινωθει..)οποτε αρκεστηκα στο ιεραποστολικο οπου οταν αρχισα να μπαινω βαθια ποναγε και μου έλεγε ποιο σιγα.Εκνευριστηκα ακομα περισσοτερο συνεχισα να την γαμαω δυνατα οπου την γυρισα και πισωκολλητο και την ξεσκισα και απο κει με την γκομενα να βγαζει κραυγες αγανακτησης και πονου.χυνοντας δεν καταλαβα ποτε εφυγε απο τα νευρα της χωρις να πει ενα γεια!Στα αρχιδια μου όμως η κοπέλα ήταν απαραδεκτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Λόλα
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
758
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, Giorgaras Kalamatianos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού