Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ίρα από Ιρίνα ή αν προτιμάτε Ελληνική μυθολογία η Ήρα είναι ολοκαίνουρια μιλφ,σαρανταπεντάρα, λεπτή και κοντή,πετίτ δηλαδή,με όμορφο κορμί,καστανόξανθα μαλλιά στο ύψος περίπου των ώμων που ίσως ήταν περούκα και πρόσωπο σπασμένο με ρυτίδες πλην όμως αρκετά σέξυ.Δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά και είναι εμφανές ότι πρόκειται για νέα άφιξη ή αλλιώς καινούριο αίμα.

Στο σαλόνι εμφανίστηκε αρκετά τρακαρισμένη και αμήχανη και φρόντισα λιγάκι να την ενθαρρύνω.Το ίδιο και στο δωμάτιο μπήκε αρκετά αμήχανη και με κοιτούσε όρθια μιας και δεν μπορεί να συνεννοηθεί.Εγώ έσπευσα να τις κάνω κάποια κοπλιμέντα με νοήματα,την χάιδεψα απαλά την αγκάλιασα και τα πρώτα φιλιά δεν άργησαν να έρθουν.Αφού ζεστάθηκε λίγο η ατμόσφαιρα ξαπλώσαμε,τις αφαίρεσα τα εσώρουχα και φιληθήκαμε λίγο ακόμα.

Η κοπέλα προσπάθησε να παρακάμψει το ελεύθερο στοματικό και να μου περάσει προφυλακτικό,αλλά της εξήγησα ότι θέλω χωρίς πλαστικό (no plastic).Άλλωστε το πρόγραμμα που ανακοινώνουν στο σαλόνι είναι το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η Ήρα αρχικώς ήρθε μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω και ξεκίνησε το τσιμπούκι που ήταν μηχανικό,ρηχό και μέτριας ηδονικότητας.Στο τσιμπούκι της δεν μπορεί να κάνει deepthroat αλλά παρόλα αυτά αργότερα το βελτίωσε αισθητά.Θέλει πάντως εξάσκηση.Σε προτροπή μου για ορχεολειχία περιποιήθηκε τα δίδυμα ικανοποιητικα με την γλώσσα της.Στην συνέχεια την έβαλα στο πλάι για να μπορώ να πιάνω και τίποτα και η κοπέλα συμμορφώθηκε.Έγλυφε τους όρχεις και εγώ χούφτωνα το μουνάκι της.

Την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της που ήταν καθαρό και το κωλοτρυπιδάκι της.Στην στάση αυτή η κοπέλα τσιμπούκωνε πιο καλά δείγμα ότι το απολάμβανε και αυτή.Αφού χόρτασα γλύψιμο της είπα για σεξ και η κοπέλα πέρασε το προφυλακτικό κάπως άτσαλα δείγμα της απειρίας της.Καβάλησε το εργαλείο και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω του.Κατόπιν την ακινητοποίησα την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω εγώ.Στην στάση αυτή φιλιόμασταν και την έβαλα να με γλύφει και στον λαιμό και να αναστενάζει στο αυτί μου για να καβλώνω καλύτερα.

Στο πισοκωλητό στήθηκε αρκετά τίμια και άρχισα να την καρφώνω δυνατά.Στα δυνατά καρφώματα μου ανταποκρινόταν με βογγητά που με κάβλωναν ακόμα περίσσοτερο.
Στην ιεραποστολική στάση επίσης δεν έκλεβε και την απόλαυσα αρκετά ενώ παράλληλα την φιλούσα στο στόμα.

Για φινάλε ανέβηκα πάνω της και την έβαλα να γλύφει το πουτσοκέφαλο το τέλος ήρθε στο πρόσωπο της κάτι το οποίο την αιφνιδίασε αρνητικά μιας και δεν το περίμενε καθώς τραβήχτηκε απότομα βρίσκοντας την τα υπόλοιπά στο σώμα της.Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί,είχαμε λίγη επικοινωνία όσο τουλάχιστον μπορούσαμε για να την καλμάρω,αστιευτήκαμε λιγάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας με ένα καυτό φιλί.

Εν κατακλείδι, η Ίρα είναι ιδανική για όσους γουστάρουν ώριμες και πετίτ, είναι αρκετά μαγκωμένη ακόμα μιας και είναι καινούρια αλλά αν καταφέρεις και την λύσεις σίγουρα περνάς υπέροχα μαζί της.Μία προσπάθεια αποφυγής κάποιων εξτρά όπως το ελεύθερο στοματικό γίνεται εκ μέρους της αλλά αν της το εξηγήσεις δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.Εν γένει για να περάσει κάποιος καλά μαζί της και να αξιοποιήσει το 100% των δυνατοτήτων της θα πρέπει να καταφέρει να την κάνει να αισθανθεί καλά και να την καθοδηγήσει.Προτείνεται ανεπιφύλακτα αλλά στους πιο ψημένους μύστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ήρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού