Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304714
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειδα τις φωτογραφιες της κοπελας και με προιδεασαν για κατι καλο. Οποτε πηγα για το κασκαντεριλικι... 2η μερα στη δουλεια. Δεν μπορεσω να καταλαβω αν εχει δουλεψει εκτος Ελλαδος, γιατι ελληνικα δεν μιλαει καθολου και αγγλικα ελαχιστα... Βεβαια προσπαθει να συνεννοηθει και το καταφερνει καλα.
Λοιπον, πιπινι, κοντουλα, γυμνασμενη οπως φαινεται στις φωτογραφιες, μιλαμε για γαμπα απιστευτη με φλεβες, οπως και φλεβες εχει και στο πελμα. Επισης γυμνασμενα χερια, κοιλια επιπεδη. Βυζακι στητο μεσαιο/μικρο, στητο της νεοτητας... Προσωπακι οπως φαινεται, ματαρες και γενικα ομορφη. Για αυτους που τους αρεσουν τα πιπινια τα κοντα ειναι οτι πρεπει.
Δεν ειχε ξανακανει αυταρχικο και ειπα οτι δεν εχω θεμα, οποτε προχωρησαμε. Το στουντιο καθαρο, μεχρι και listerine ειχε. Το δωματιο ηταν λιγο μικρο και ειχε εναν πολυ μικρο καθρεφτη. Η υπηρεσια συμπαθεστατη. Μπηκα για μπανακι και ηρθε πριν τελειωσω! Τα ειπαμε, συστηθηκαμε, διαλεξαμε εργαλεια κι αρχισαμε. Αρχισε να μου παιζει τον πουτσο, να γλυφει-ρουφαει τα αρχιδια με πολυ ωραιο τροπο, με καυλωσε τρελα. Παιξαμε με ποδολαγνεια, οπου συμμετειχε πολυ ωραια, εκανε και ποδομαλακια σε καποια φαση. Με το στραπ ηταν πολυ καλη, καναμε και αεροπλανικα και ανταπεξηλθε υπεροχα!! Ηταν ολη την ωρα μεσα στο χαμογελο και τον ενθουσιασμο, και γενικα πολυ καυλιαρα σε εκφρασεις και κινησεις. Χαλαρη με τον χρονο, κουβεντουλα οσο επετρεπαν οι συνθηκες συνεννοησης.
Για εμενα σε συνδυασμο με την εμφανιση της που ειναι στα γουστα μου ηταν απο τις κορυφαιες συναντησεις, φανταζομαι ετσι θα ειναι και σε κανονικα προγραμματα.
Καλες Τσαρκες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ruby
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sarouman, Guino και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2016
Τί είδους αεροπλανικά; Γλώσσα
G
Guino
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1