Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141532
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα με σκοπό να δω τα δυο καινούργια που γράφτηκε στο σάιτ και να ικανοποιήσω την περιεργια και την καυλα μου
Μου παρουσιάζονται η Αλεξάνδρα η τζενη και η δυο καινούργιες το ένα μικρό μελαχρινό μικρό βιζι ακολο άχαρο και
η τζεση ταιλανδεζα λεπτό σώμα όχι σφιχτό μελαχρινό με γλυκό πρόσωπο 1.65 ύψος καθόλου βιζι με ένα πόντο ρόγα
την διαλέγω αφού είχαν κατσίκι θεό και όλες γύρο μου τι κακό πράγμα και αυτό παντού περνάνε από μπροστά σου
και φεύγουν εκεί κάθονται όλες και κάνουν όλες το Ντίλ τεσπα λέω για ώρα με δυο εκτονωσεις που μου λέει οτι
κάνουν υποχώρηση Μαλακία όσες φορές έχω πάει δυο φορές έχω Κατσικογάμης οτι να ναι όλα στο παζάρι
περνάω μπανάκι έρχεται χαμογελαστή της λέω να μου κάνει πίπα και μετά μασάζ όπου αρχίζει και μου τον παίζει
κοντά στο στόμα της μα μου λέω οχ τα ψιλό περνώ της πιάνω το κεφάλι και αρχίζει να γλείφει τα μπαλάκια για
να αποφυγή την πίπα και μετά απο λίγο σε αυτό το μοτίβο ήρθε το τέλος στα βιζακια της
Ξεκινάμε το μασάζ σχετικά καλό έπιανε τα νεύρα όχι οτι να ναι και δυνατό δεν άπλωνε λάδι απλά πάντα
με χαμόγελο και ρωτώντας αν όλα μέχρι εδώ είναι οκ
Μόλις είχαμε κλείσει ένα 35λεπτο μου λέει να γυρίσω για έναρξη δεύτερου γύρου, λένε μια ώρα και στην ουσία
ούτε 45 σύνολο δεν κάθεσαι μέσα και αν τους την πεις σου λένε οτι με τα Μπάνια γίνεται ώρα ΜαλακίαΜαλακία
Ξεκινάμε Κατσικογάμης εγώ είχα ξενερώσει και για το γρήγορο της ώρας μέσα σε όλα τα αλλά και πάω σιγά σιγά με
εναλαγες στάσεων και αυξομειώσεις να το ευχαριστηθώ τουλάχιστον και να ροκάνισω το χρόνο
και στο 15 λεπτό σταματά και μου λέει οτι δεν μπορεί άλλο πόνεσε το μουνι της και οτι θα με τελειώσει με Μαλακία
να σημειώσω οτι μιλάει ελάχιστα ελληνικά μόνο αγγλικά και νοηματική
αρχίζει λοιπόν με λάδι και με τελείωσε πάνω μου με το χέρι είχα φάει και εγώ την ξενερα λέω να φύγουμε μια ώρα αρχύτερα
μπανάκι και δρόμο,γενικά μέτρια και κάτω η συνέδρια την έσωσε λίγο όχι πολύ το μασάζ που έχω δει πολύ χειρότερα
χαμογελαστή ευγενική οκ καθαρή ψυχρή όμως θα κάνω καιρό να ξαναπάω με κοπέλα προς εκείνες της μπάντες όσες
έχω πάρει δεν το χουν τι να πω αν πέφτω εγώ στην περίπτωση
Αυτά απο μένα δεν είχα σκοπό να γράψω τόσο γρήγορα κριτική αλλά είδα και πάνε να την πατήσουν και άλλοι
είναι κράχτης η κοπέλα ανάμεσα στης κάτω του μετρίου άλλες εκεί μέσα και γι αυτό την επίσπευσα
Να περνάτε καλά
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Τζέση
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
30
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chaniotis36a, xprncseeker

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού