Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σεξυ και πολυ ενεργητικο μωρο.Ειναι στην ηλικια οσο γραφει οπως και στις φωτο δεν υπαρχει καμμια αισθητη διαφορα.Κορμι γυμνασμενο,με στητο στηθος και ενα κωλαρακι κολαση,στρογγυλο και σφιχτο και εδεσε το γλυκο.Γινονται οι σχετικες συστασεις και ντου για το ντουζ πριν ξεκινησουμε τον αγωνα.
Οσον αφορα στα του αγωνα τωρα,στην πιπα αρχικα τον επαιξε αρκετα με την γλωσσα της,κατι που προσωπικα γουσταρω με χιλια και μετα αργα και σταδιακα τον χωνει στο στομα μεχρι τελους.Στο γλειφομουνι το μωρο γουσταρει, χυνει ευκολα και σταζει απο καυλα συνεχεια.
Στο γαμησι καβαλαει τον πουτσο απο πανω και κουνιεται γρηγορα και αγρια τοσο που με καβλωσε πολυ και ετσι στο καπακι την βαζω απο κατω και την γαμαω οσο πιο γρηγορα μπορω.Σταζω απο τον ιδρωτα και οταν ειμαι ετοιμος να τη χυσω την βαζω γονατιστη στο πατωμα να μου τον παιξει μεχρι την στιγμη που της τα αδειασα ολα στα βυζια,στο προσωπο,παντου. Γλώσσα
Απαραιτητο ντουζακι και απο τους δυο,μετα λιγο social, συννενοηση αγγλικα ok no problem.
Στο δευτερο γυρο την ξαπλωνω στα μπρουμητα και αρχιζω να την φιλαω και να της χαιδευω ολο το κορμι τριβονας τον πουτσο μου παντου και ιδιαιτερα στο κωλαρακι της.Μου εχει γινει σαν την πετρα οποτε αρχιζω το σφυροκοπημα και το μωρο φωναζει γυρνωντας απο μονο της το κεφαλι γιατι ειτε γουσταρε γλωσσοφιλα ειτε δεν ξαναδε μανιακο σαν εμενα Μεγάλο χαμόγελο Υπολογιζω οτι πρεπει να την γαμαω γυρω στο δεκαλεπτο σ'αυτην την σταση ριχνοντας και μερικα μπατσακια ποτε ποτε ωσπου την χυνω μεσα στο μουνι με κραυγες καθως την εχω πλακωσει ολοκληρος απο πανω της εντελως εξαντλημενος αλλα και πληρως ευχαριστημενος.Ηταν μια εξαιρετικη καταθεση γιατι αυτο το νινι σου βγαζει κατι φρεσκο και γλυκο. Tο βλεπω να βρισκομαστε παλι συντομα ελπιζω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, Jim25jim και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού