Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελευταία μου συνάντηση με τη Νάντια πριν περίπου ένα μήνα σε γνωστό ξενοδοχείο των βορείων προαστίων..Την γνωρίζω αρκετό καιρό και της 'χρωστούσα' μια κριτική μιας και το αξίζει,όπως επίσης χρωστάω και 2 ακόμα κριτικές σε στανταράκια μου των 2 τελευταίων χρόνων που δυστυχώς δεν έχουν προφίλ εδώ..Στο δια ταύτα λοιπόν πρόκειται για μία 45+ γυναίκα που είναι πάρα πολλά χρόνια στο κουρμπέτι και τη τέχνη του σεξ τη γνωρίζει όσο λίγες..Ευχάριστη και αξιοπρεπής παρουσία που στο κρεβάτι μεταμορφώνεται σε μεγάλο όργιο εξού και ο τίτλος που έβαλα στη συνάντηση..Κάνει φυσικά τα πάντα και συμφέρει και δεν πρόκειται να σε αφήσει να φύγεις αν δεν σε ξεζουμίσει...Στην τελευταία μας συνάντηση και ενώ πήγε να μου ορμήξει για το δεύτερο γύρο της είπα πως δεν με βλέπω να χύνω δεύτερη φορά λόγω κούρασης και πρωινής 11ωρης εργασίας...Τότε μου είπε...'βάζεις στοίχημα'..? Για να μην τα πολυλογώ με τσιμπούκωσε με τέτοιο τρόπο που ενώ έχυνα ρούφηξε ο κώλος μου σεντόνι από τη κάβλα...Με λίγα λόγια η κυρία είναι για σεμινάριο ειδικά σε κάτι κοριτσόπουλα που ζητάνε τα εκατοστάρικα λες και είναι μαρουλόφυλλα.... και από υπηρεσίες μπουρδέλου...Η Νάντια προτείνεται ανεπιφύλακτα σε αυτούς που ψάχνουν μια ώριμη γυναίκα για να περάσουν όμορφα για μια ώρα χωρίς να έχουν τον κίνδυνο να κλαίνε τα λεφτά τους..Αυτά από εμένα..Καλά γαμήσια να χουμε..Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 26, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, De marco 156 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού