Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΈρωταςΈρωτας ....... Επαναλαμβάνω τοίς ρήμασι πειθόμενος τών φίλτατων περί έξαίσιας, θεσπέσιας και ύπέροχης συνουσίας . όδευσα πρός Κωνσταντινουπόλεως 132........

Γιά μία άκόμη φορά άνερωτήθην διά όποίους άνεξιχνίαστους λόγους ή γενετήσιος έπιθυμία, ή έσχατη συνιστώσα, έπικρατεί τής λογικής ??

Απάντηση δεν έλαβα..........

any way ..... Ανέβηκα τό ένα σκαλάκι της είσόδου καί προχώρησα πρός τό σαλονάκι......

Έμμμμανουέλα , άκρως νεαρά μέ έρεβώδεις βόστρυχους , ώτα ροδαλά καί έμφανή σεμνότητα.... σώμα με τέλειες άναλογίες, τά στήθη της θηλυκά εύμεγέθη έλλλλληνικότατα.
Οι θηλές δέ ?? πηγές ζωής .......... ώραία χυτά πόδια καί άπαλό βελούδινο δέρμα.

Σέ όρθια θέση μπροστά & έγώ φιλούσα τό δέρμα της γύρω άπό τήν μέση καί τόν άφαλό της.....Προσπέρασα τήν ήβη της καί άγγιξα τό μέσα μερος τών μηρών της άναζητώντας ότι θά τήν έκανε νά άναρριγά μέ καύλα στρίβοντας άπό τήν άνατριχίλα......... έπιφωνήματα δέ χαράς καί ήδονής άβάσταχτης όταν τής κάρφωσα τήν γλώσσα στην κωλοτρυπίδα καί τήν έγλειψα με τέχνη....... Υστερα γύρισα στό άντικείμενο του πόθου μου..... στό ύπέροχο μουνί της..........Ηταν ύγρό τό έγλειψα διαψασμένα καί ήπια με πάθος.... Τά ρουθούνια μου γέμισαν αύτή τήν χαρακτηριστική μυρωδιά πού ξεσηκώνει τά ένστινκτα κάθε άρσενικού καί τίποτα πιά δεν μπορεί νά τό σταματήσει....... τά χέρια της ψιλάφησαν τήν ήβη μου καί ή βάλανος ξεκίνησε μιά παθιασμένη καί έναρμονισμένη άγχόνη άνάμεσα στήν κλειστή όδοντοστοιχία μέ τα πλευρικά ούλα καί στό μάγουλο.. καί έκεί βυθήστηκα στό πέλαγος καί μέ τύλιξε μιά γλυκιά δίνη ...τήν ώρα πού χανόμουν ένιωσα σπασμούς καί ή άπόσταξη στό γλυκό της στόμα μέ έκανε αίχμάλωτο της γιά πάντα !!!!!!

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.213
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PSAXTIRI, spipis71 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2016
κοστος της συνουσιας?
28 Μαΐου, 2016
Συναγωνιστή, εννοείς ότι η "κατάθεση" έγινε στο στόμα της χωρίς "σκουφάκι";
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2