Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω προηγουμένων κριτικών αποφασισα να δω κι εγω απο πρωτο χερι τις ικανότητες της Σόνιας στο τσιμπούκι...
Ευτυχως οταν μπηκα δεν υπηρχε αλλος συναγωνιστης και το λεω αυτο γιατι στα 15 λεπτα που έμεινα στο δωμάτιο, το κουδουνι κτυπουσε διαρκως...

Η Σόνια εμφανιστηκε γυμνοστηθη και πολυ ευδιαθετη.

Περασα αμεσως. Οταν ηρθε στο δωματιο ξαπλωσε ηρεμα στο κρεβατι διπλα μου. Αρχισα να της χαιδευω το ωραιο ομολογουμενως στηθος της με την σκληρη της ρόγα....

Ηρθα με προτροπή ενος φιλου μου ειπα. Για να δοκιμασω το... "Το τσιμπουκι μου" συμπληρωσε η Σονια.

Επιδοθηκε στο σπορ αμεσα. Αρχισε με γλυψιμο, εκανε παρατεταμενο καραμελωμα στην περιοχη, αργα αργα και αισθησιακα... Για αρκετη ωρα μεχρι που ατσαλωσα. Παντα χωρις χερι και με εξαιρετικη χρηση της γλωσσας και των χειλιών. Μετα αρχισε τις περιστροφες της κεφαλής της με τον πουτσο μου στο στομα και με εστειλε. Συγκρατηθηκα για να μην τελειωσω...
Της ζητησα να της τον βαλω λιγο, το εκανα στο πλαι. η Ιδια πηρα τα χερια μου και τα εβαλε με προστυχο τροπο να χουφτωνουν τα βυζια της. Η αισθηση εντος της δεν μου αφησε κατι το ιδιαιτερο και αφου κουνηθηκα κανα 3λεπτο μεσα της της ζητησα να με παρει στο στομα της γι ανα τελειωσω.
Το δευτερο τσιμπουκι της λοιπον ηταν βασανιστικα ωραιο και υγρο και ιδιαιτερα καλο μολις αρχισα να χυνω τοννους σπερματος. Τον κρατησε στο στομα της πιπιλωντας τον αρκετη ωρα μετα μεχρι και του τελευταιου σπασμου....

Αυτα... Καταπληκτικο τσιμπουκι, απλά... Και βελουδινη επιδερμιδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pre, amjik, jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού