Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοιτώντας παλιές φωτογραφίες, άναπόλησα > τήν πάλαι ποτέ φίλη μου Έλένη , μιά κοπέλα πού πάντα έκανε τήν σκέψη μου άνταριασμένη φαντασία.........Προσκύνημα

Πήγαινα στό 104 γιά νά βλέπω νά μέ διεκδικεί παθιασμένα .... ύπάρχη σχέση...

Μπήκε μέσα καί τό ταξίδι στό όνειρο ξεκίνησε γιά άλλη μιά φορά ......... Ο άγώνας δέν θά είχε νικητή καί τούτη την φορά....... θά παίξω γιά μία άκόμα φορά μαζί της, γιά την τιμή των όπλων ...... Ελένη σώμα μέ άρμονικές άναλογίες καί έξαιρετικό 2,5 φυσικό στήθος, το όποίο ήταν πάντοτε ένα άπό τα μεγάλα της άτού........ Απαλό σκουρόχρωμο δέρμα.....

Είναι ύπέροχο να ζείς τήν ψεύτικη έκσταση χωρίς νά ύπάρχει τό αύριο, τήν ήδονή δίχως αύριο........ Στό μυαλό μπαινοβγαίνουν σκέψεις καί άναμνήσεις......Νιώθω ότι αύτό πού κάποτε ήταν για μένα φαντασία άπλησίαστη, αύτό πού σάν μικρό παιδί έμοιαζε άδύνατο, μπορώ νά τό ζώ μαζί σου ..... Σήμερα θά ζωγραφίζω στό μυαλό μου μαζί της είκόνες πού δέν είχα ποτέ φανταστεί...όλα ξεκίνησαν χαλαρά άλλά άκρως έρεθιστικά.......... Απαλά φιλιά καί τρυφερά άγγίγματα παντού............. Το δέρμα της άπαλό........ ώσαν Βενετσιάνικο βελούδο.............

Το σώμα της σέ καλεί νά τό έξερευνήσεις, χιλιοστό τό χιλιοστό......ή κοιλιά της βγαλμένη άπό σεμινάριο , οί γοφοί μέ τά πόδια της , θέλγητρα πού έκτόξευαν τίς όρμόνες...............Τα χείλη καί τα δάχτυλα μου άναζητούσαν άπεγνωσμένα νά άκουμπήσουν τό κορμί της... καί τα χείλη μου νά συναντούν ξανά καί ξανά τά ύγρά καί βελούδινα μουνόχειλα...........νομίζω άπό τά ώραιότερα εύμεγεθη αίδοία τού χώρου.
Αμέτρητες νότες πάθους πού σαγηνεύουν τό μυαλό, όξύνουν τό πνεύμα καί χρωματίζουν ζωηρά τήν φαντασία.........
ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ , άφέθηκα στά χέρια της καί οί ρυθμοί έπιτάχυναν άνεξέλεγκτα, έκτοξεύοντας τό πάθος σέ δυσθεώρητα ύψη......... Τοποθέτηση τής στεγανοποίησης καί τό στοματικό της μέ έστειλε κατευθείαν στόν Παράδεσο!

Η περιποίηση της στά μηλαράκια μοιάζει μέ τήν κορύφωση μιας άριας...... Νομίζω πώς σέ έκείνο τό σημείο ένοιωσα να χάνομαι, να σβήνω, να λιώνω καί δεν ξέρω καί έγώ τί άλλο. Αυτή ή ένασχόληση της με το συγκεκριμένο σημείο, αίχμαλώτισε τόσο όλοκληρωτικά όλο μου το είναι, πού άπό έκείνο το σημείο καί μετά, νομίζω πώς έχασα κάθε έπαφή μέ τό περιβάλλον.......... Ένιωθα ότι ήθελα νά χύσω άλλά προσπαθούσα νά κρατηθώ γιατί δέν ήθελα νά τελειώση αύτή ή έμπειρία ...... όταν ήρθε άπό πάνω μου ( cow girl ) ή καύλα μου ήταν άπίστευτη καί ένιωθα ότι ή Έλένη μού γαμμάη τό μυαλό καί όχι τό σώμα , ό πούτσος μου σκληρός έψαχνε νά βρή τοίχο νά βάλη τά έκρηκτικά ........

Έχωντας χάση τήν αίσθηση τού χρόνου , μέ ένα παράξενο κούνημα έπήλθε τό μοιραίο..

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!!Καπέλο

Υ.Γ. Προσοχή όταν τήν έχεις σέ στάση cow girl τό έχασες το παιχνίδι , χύνεις σέ χρόνο TT !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.081
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PSAXTIRI, spipis71 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού