Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οδός Φυλής — περίπου δύο ώρες μετά το μεσημέρι.
Η οσμή τής πρόσφατα στρωμένης πισσασφάλτου ήταν αισθητή.
Πήγαινα "καρφί" για την Γκάμπυ˙ τη νεαρή κοπέλα που υποσχόταν γλωσσόφιλα και μπόλικα προκαταρκτικά. Στη θέση της, απ' τη γνωστή ξανθιά υπηρεσία, έμαθα πως ήταν μία άλλη νεαρή —η Ρουμάνα Τίνα—, που είχα ξανασυναντήσει τόσο εκεί όσο και παραδίπλα, στο υπερυψωμένο ισόγειο με το νούμερο 84.
Ανακοινώθηκαν 69, ισπανική, συν ότι η κοκότα κάθεται στο δωμάτιο μέχρι και 20 λεπτά.
Ρώτησα για την Γκάμπυ.
Μου απάντησε πως είχε φύγει για την πατρίδα της και θα επιστρέψει σε δέκα μέρες.
— Πού περνάω;
Πέρασα στο μπροστινό δωμάτιο (ευρύχωρο και καθαρό).
Η γυμνόστηθη κοπέλα ήρθε ύστερα από ένα τέταρτο ('Ισιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλογραμμένο πρόσωπο, ωραίο, μεσαίο στήθος, κρεμαστό [σε μία ενημέρωση το έχω περιγράψει ως μικρό, ενώ σε μία άλλη ως μεγάλο...], καλοσχηματισμένο, κανονικό κορμί, μ' ένα ταττού κοντά στον αριστερό καρπό, μέτριο ύψος [την έχω περιγράψει και ως κοντή...]), ήρθε λοιπόν ύστερα από ένα τέταρτο, χαμογελαστή. Πλησιάζοντας στο κρεβάτι, όπου βρισκόμουν ξαπλωμένος, ρώτησε από πού ήμουν κι αμέσως προσπάθησε να ξετυλίξει την καπότα κατά μήκος τού σε ηρεμία πέους μου.
"Ζυγίζοντας" τα μεμέ της στις χούφτες μου ζήτησα προκαταρκτικά.
Συμφώνησε.
Τα προκαταρκτικά της περιελάμβαναν επιφανειακά φιλάκια κι ακρογλώσσια γλειψιματάκια στις θηλές (δεν αισθάνθηκα καμία υγρασία) κι έπειτα από προτροπή μου, στον λαιμό, χαϊδεύοντάς μου ταυτόχρονα τον κορμό και απαλοτσιμπώντας τις ρώγες τού στήθους μου.
— Ωραία!... , είπα, υποκρινόμενος πως με ικανοποιούσε.
Γέλασε σιγανά — μάλλον ευχαριστημένη.
Απ' έξω ακουγόταν η τσατσά να μιλάει με θέρμη, σε συναγωνιστή/ές, για τις υπηρεσίες και για την ομορφιά τής πόρνης.
— Πολύ σε διαφημίζει η κυρία, σχολίασα.
— Αυτή πολύ καλό κυρία! σχολίασε με τη σειρά της.
Της ζήτησα να βγάλει το κιλοτάκι και να έρθει σε στάση 69. Το έκανε κι αμέσως πήγε να κολλήσει το καλοσχηματισμένο και γλομπέ αιδοίο της στη μούρη μου. Της έκανα γνωστό πως μ' ενδιέφερε περισσότερο η "θέα" και το χούφτωμα του κώλου της, απ' το γλείψιμο.
Ξεκίνησε ένα μέτριο τσιμπούκι με ντηπ θρόουτ — λόγω μεγέθους το κατάφερνε εύκολα...
— Για κάτσε, μήπως... , της είπα όταν ένιωσα έτοιμος.
— Ετσι; ρώτησε, αφού πρώτα ξεκαβάλησε και στη συνέχεια ξάπλωσε ανάσκελα.
— Ναι ναι...
Τις ομορφούλες μού αρέσει να τις έχω ανάσκελα.
'Αλειψε με λιπαντικό την περιοχή.
Περνώντας τ' αγύμναστα μπράτσα μου κάτω απ' τα μπούτια της την "άνοιξα" καλά και σκύβοντας από πάνω της ένιωσα το χέρι της να οδηγεί το λαστιχοντυμένο καυλί μου στην μπροστινή τρύπα της για να... «χλουπ!», το χώσει μέσα.
Η αίσθηση, "εντός" της, ήταν ικανοποιητική και όσο παλινδρομούσα γινόταν καλύτερη. Εκείνη είχε τα χέρια της δεξιά κι αριστερά της λεκάνης μου ελέγχοντας τις διεισδύσεις, ενώ ανταλλάσσαμε και φιλάκια στα πρόσωπά μας.
Στη συγκεκριμένη στάση έμεινα αρκετή ώρα, μέχρι την εκσπερμάτισή μου εν μέσω ενός πνιχτού βόγγου.
Στο δωμάτιο παρέμεινε 12-13 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, fouxter, Eisenfaust και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2016
well come back,άρχοντα!
17 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2