Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ώρα είχε περάσει και σκεφτόμουν να κοιμηθώ. Το τηλέφωνο χτύπησε και ήταν ο εξωθεσμικός ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ.
Αμέσως μυρίστηκα τι επρόκειτο να γίνει. Μέσα σε λίγα λεπτά είχε βρεθεί σπίτι μου με ένα Sailor Jerry.
Καθώς είχαμε πιει 2-3 ποτήρια από αυτό το εξαίσιο ρούμι η διάθεση για καλτ σκηνικά είχε φθάσει στο απόγειο.
Επιβιβαστήκαμε στο Leopard και οδεύαμε για έρημους δρόμους όπου τα σταθμευμένα αυτοκίνητα έχουν τα alarm αναμμένα.
Καθώς δεν εντοπίστηκε κάτι καλό κατηφορίσαμε για το τιτανομέγιστο Μεταξουργείο. Είχαμε τεράστια ανάγκη 2 πράγματα.
Ένα ζεστό στόμα και περίσσια ανοχή. Σαν πρώτη επιλογή σκέφτηκα την Όλγα στο Ιάσωνος 31 (από Κολωνού 30) αλλά δεν δούλευε.
Ξεκινήσαμε μια τσάρκα στην περιοχή. Στο Κολωνού 23 στο υπόγειο δούλευε η Αντριάνα από Βέργας 6. Ήταν σίγουρο ότι
θα κάλυπτε τις ανάγκες μας και με το παραπάνω. Για την εμφάνιση της δε θα πω τίποτα. Είναι κάτι περίεργο. Μεγάλο χαμόγελο
Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και την περιμέναμε. Η κοπέλα μπήκε μέσα με μια πολύ ζεστή αύρα. Ο Ταγματάρχης την άρπαξε στο όρθιο σε
ένα ρομαντικό χαμούρεμα και την πρόσταξε να τον τσιμπουκώσει. Εγώ περίμενα στο κρεβάτι χαζεύοντας το σκηνικό. Στη συνέχεια η κοπέλα γονάτισε στο κρεβάτι και ξεκίνησε να με χαιδεύει στα πόδια. Ο Ταγματάρχης είχε σκύψει από πίσω και την έγλειφε πάρα πολύ
ρομαντικά. Ξεκίνησε να με τσιμπουκώνει με πολύ σάλιο αλλά χωρίς πολλά deepthroat. Έκανε μια παράξενη κίνηση δεξιά και αριστερά
με το κεφάλι της. Πάντως έβαζε πολύ σάλιο και καθόλου χέρι και μου άρεσε. Όταν έγινα τούρμπο αλλάξαμε θέση με τον Ταγματάρχη. Εγώ την γαμούσα άγρια στα 4 και εκείνη τσιμπούκωνε. Μετά ιεραποστολικά και να γλείφει τα αρχίδια του άλλου. Έγιναν αρκετές εναλλαγές, δεν τις γράφω δεν έχει νόημα.
Το τέλος γράφτηκε με διπλό και ταυτόχρονο πιτσίλισμα με στόχο το στόμα της όπου εγώ έτρεμα από ηδονή και καθώς είχα κλείσει τα μάτια μου ένιωθα τον χώρο να κινείται ! ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΓΚΗ !!! Ναι! Στο δωμάτιο κάτσαμε περίπου 35 λεπτά. Η τσατσά δεν ακούστηκε και η κοπέλα είχε καυτό στόμα και περίσσια υπομονή !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Ben Dover(2), amjik και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2016
Μύστη Ταγματάρχη τν πήρα κ εγώ Κυριακή ξημερώματα !!!
2 πράγματα θα πω αν και θέλω να γράψω κριτική μόλις βρω χρόνο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Πρώτον είναι μακράν η πιο ευγενική ιερόδουλη την οποία έχω ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης και δεύτερον δεν νομίζω να είναι εγχειρισμένη???Χμμμ;Χμμμ;
Σκέπτομαι ότι ίσως είναι εγχειρισμένη γιατί έχει πολύ παράξενο πρόσωπο αν και δεν διέκρινα ούτε ''μήλο του Αδάμ'', ούτε κάποια άλλα χαρακτηριστικά που να παραπέμπουν στο αντρικό φύλο μόνο το πρόσωπο με προβλημάτισε!!!
ΚαπέλοΚαπέλο
12 Απριλίου, 2016
Μύστη καλησπέρα.
Εγώ είμαι ο ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ Κουλ ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ είναι ένας εξωθεσμικός μου φίλος.
Όντως το πρόσωπο της είναι αρκετά σπασμένο Χμμμ; Μπότοξ, πλαστικές και λοιπές μαλακίες ίσως Εμμμμ
Πολύ καλή είναι πάντως Ματάκι
P
Parakmiakos
12 Απριλίου, 2016
ΚαλησπέραΚαπέλοΚαπέλο
Δεν αντιλέγω ότι δεν είναι καλή μύστη Ματάκι Απλά όντως πρέπει να έχει γαμήσει το πρόσωπο της από τις πολλές πλαστικές και λοιπές μλκιες που ανέφερες!!!
26 Μαΐου, 2016
μακραν το καλυτερο προγραμμα στο μεταξι!!
ευγενεια και σεβασμος στον πελατη!!
παντα με τον καλο λογο και ποτε δεν βιαζεται!!
με λιγα λογια εγγυηση!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4