Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπιάνκα ένα κορίτσι 22 έτών ποθητό, πρόθυμη να ίκανοποιήσει κάθε λογική άπαίτηση τού πελάτη της, για να τον κάνει να περάσει τέλεια μαζί της.
...................
Την αγκάλιασα, φιληθήκαμε , ενώ ταυτόχρονα με χάιδευε σε όλο μου το κορμί............Της αφαίρεσα ένα-ένα τα εσώρουχά της, για να μπορέσω να απολαύσω τις καμπύλες, που μου είχαν λήψει τόσο καιρό..... καί αύτή με τη σειρά της, άφού με βοήθησε νά άπαλαγώ από όσα φορούσα, με ξάπλωσε άνάσκελα καί ξεκίνησε ένα αργό καί αισθησιακό παιχνίδι, με τη γλώσσα της να διατρέχει όλο μου το κορμί ξεκινώντας από το λαιμό, το στήθος, τις ρόγες μου για να καταλήξει στά άρχίδια μου .........

Ήταν ΑΨΟΓΗ, ΤΕΛΕΙΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ή γλώσσα της έκανε τρελό παιχνίδι μαζί τους, τά μούλιασε γιά τα καλά...............Αλλά, και το στοματάκι της δεν έμεινε άμέτοχο..................Τα ρουφούσε τρελά, πότε ένα-ένα, πότε και τα δύο μαζί, τρελαίνοντάς τα από την κάβλα...................... Αν είχαν στόμα, σίγουρα θα μιλούσαν και θα την ευχαριστούσαν για τίς υπηρεσίες της.................Στη συνέχεια μου πέρασε άριστοτεχνικά το προφυλακτικό ..............Τον ρουφούσε έντονα, τον χτυπούσε στήν γλώσσα καί το μάγουλό της, τον έβαζε βαθυά μέσα στο στόμα της, που ακόμη άπορώ, πού βρήκα το κουράγιο να μην τελειώσω............
Είχε έρθει όμως, ή σειρά μου, νά τήν περιποιηθώ καί εγώ.
Δέν μπορούσα φυσικά, να μην ξεκινήσω άπό τά βυζάκια της πού τίμησα δεόντως, όπως φυσικά καί τίς έρεθισμένες ρόγες της.....................Είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ, όπως καί στήν άφή, άφού το δέρμα του είναι άπαλό, ώσάν μεταξένιο.........................Φυσικά, κατέληξα, να έχω χωμένο το πρόσωπό μου ανάμεσα στα πόδια της, τά οποία είχε ανοίξει διάπλατα, άποκαλύπτοντάς μου το πανέμορφο, πεντακάθαρο καί ροδαλό ρουμάνικο μουνί της...................Προσπάθησα να της ανταποδώσω, με τη σειρά μου, τήν ίκανοποίηση, που μου είχε προσφέρει πριν από μερικά λεπτά....................Και νομίζω, ότι τα κατάφερα, άφού η ανάσα της σταδιακά γινόταν όλο και πιο βαρυά, κουνούσε τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο, ώστε η γλώσσα μου να πετύχει την τέλεια επαφή με την καβλωμένη κλειτορίδα της μέ αποτέλεσμα το μουνί της να πλυμμηρίσει άπό τα υγρά της.
Δέν τής έφτανε όμως αυτό.............
Στήθηκε στα τέσσερα, τούρλωσε την κωλάρα της προς το μέρος μου καί με το χέρι της έσπρωξε το κεφάλι μου άνάμεσα στα πόδια της, όπου έχασκε όρθάνοιχτο τό μουνί της...............................Δεν έχασα την ευκαιρία και βύθισα μέσα του τη γλώσσα μου, προσπαθώντας να φτάσω, όσο πιο βαθυά μπορούσα ένώ με τα δάχτυλά μου, έτριβα την κλειτορίδα της, οδηγώντας την στην κορύφωση............

Αφού ήρέμησε, ξάπλωσε άνάσκελα, καί έγά άπό πάνω τόν έσπρωξα μέσα στά καυτά καί υγρά μουνόχειλα της..................Και στό κυρίως πιάτο ήταν ΑΚΟΥΡΑΣΤΗ...........Καί στίς τρείς στάσεις που άλλάξαμε, ίεραποσολική, στά τέσσερα καί με την Μπιάνκα άπό πάνω, έδωσε τον καλύτερό της έαυτό.
Πρόθυμη, εύδιάθετη, χωρίς να βιάζεται..............Μέχρι που δε μπορούσα να άντέξω περισσότερο καί άφησα το σπέρμα μου να γεμίσει το προφυλακτικό, ενώ είχα την Μιάνκα στα τέσσερα καί χαστούκιζα άπαλά τά κωλομάγουλά της..............

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.104
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2016
Εμείς οι του "προσκυνηματικού πορνισμού" εχουμε αξίες .... χαρίζουμε ενέργεια αμφίδρομη .

Προσκύνημα

Τα σέβη μου Καπέλο
13 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

43 ενεργά έτη Καπέλο
13 Απριλίου, 2016
Ρομαντικός ! Ναι!
P
Parakmiakos
14 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΈρωτας παρέδωσε τήν ψυχή της, σε μιά ορισμένης χρονικής διάρκειας καί
χρηματικής άποτίμησης συνουσία............
15 Απριλίου, 2016
Το είχε και το είχες τεράστια ανάγκη Έρωτας
P
Parakmiakos
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5