Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Καμελια ειναι η γνωστη που μεχρι προτινος δουλευε στο Φωκαιας 27β πανω.Απο εμφανηση δεν τη λες και μουναρα εχει καλο βυζακι και ενα συμπαθητικο κωλο που τον δεινει.Στην ιδια βαρδια ηταν και η Ηλεκτρα και αυτη με φουλ προγραμμα πιο μουναρα αλλα λιγο αβγαλτη θα ελεγα (στοχο μου για καποια αλλη φορα).
Στο δωματιο ηρθε καπως γρηγορα και με θυμηθηκε απο την Φωκαιας αρχισε τα φιλακια σε ολο μου το σωμα εχω την χαιδευα παντου κωλο μουνι που εχει τρομερα μουνοχειλα για τους λατρες του ρουφιγματος.Αμεσως μετα τον πηρε μια καλη πιπα οχι για πολυ και μετα την εβαλα στα 4 για κωλο εβαλε λιγο κρεμα στην τρυπα της και βουρ μπηκα μεσα στο στενο ομολογουμένως κωλο της δυνατο σφυροκοπημα για ωρα και μετα την βαζω σε ιεραποστολικη σταση για να την παρω και απο μπροστα μετα απο λιγα λεπτα της ειπα πως θελω να τα παρει στο στομα πραγμα που εγινε στο τελειωμα μου τον ρουφιξε με τρελη μανια.Ειναι καλη αλλα δεν ειναι για να γινει στανταρακι.Ο τσατσος αδιαφορος ο χωρος πολυ καλο και καθαρος λογο του οτι το σπιτι ειναι ανακαινισμενο στα προτυπα STUDIO το parking ευκολο λογο δικυκλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
ΠΚαποτας
Μέλος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
62
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T.D.7, n.smirni76, pattayakias και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2016
Πολλή καλή και καθαρή Έκανε μπανάκι πριν έρθει στο δωμάτιο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1